OFICJALNIE: Z Lecha Poznań do Wisły Kraków

10 miesięcy temu
OFICJALNIE: Z Lecha Poznań do Wisły Kraków
fot. FotoPyk

Mateusz Lis został nowym zawodnikiem Wisły Kraków.

Zgodnie z wcześniej podawanymi przez nas informacjami, utalentowany bramkarz zasilił szeregi „Białej Gwiazdy” na zasadzie transferu definitywnego.

21-letni zawodnik przeszedł już obligatoryjne testy medyczne i związał się z nowym pracodawcą do końca czerwca 2021 roku. W umowie zawartej przez piłkarza z klubem znalazł się także zapis umożliwiający mu przedłużenie pobytu w ekipie z województwa małopolskiego o kolejne dwanaście miesięcy.

Nieoficjalnie mówi się, że Lech Poznań na sprzedaży swojego golkipera zarobił pół miliona złotych (nieco ponad 115 tysięcy euro).

Wychowanek Promienia Żary postanowił definitywnie rozstać się z drużyną „Kolejorza” ze względu na małe szanse na przebicie się do wyjściowej jedenastki. W pierwszym zespole aktualnie występują Matúš Putnocký i Jasmin Burić, czyli gracze z dużym doświadczeniem, więc Mateusz Lis mógłby być dla Ivana Djurdjevicia najwyżej trzecim wyborem lub ponownie zostałby odesłany na wypożyczenie do innego klubu.

Młody bramkarz występował w ostatnim czasie na tej zasadzie w Miedzi Legnica, Podbeskidziu Bielsko-Biała i Rakowie Częstochowa. 21-letni zawodnik spędził w ostatniej z wymienionych drużyn ostatnie półtora roku i w tym czasie rozegrał 31 spotkań dla ekipy z zaplecza Ekstraklasy, w których zachował dziewięć czystych kont.ŹRÓDŁO
Wisła Kraków
TAGI: Oficjalnie Mateusz Lis Lech Poznań Wisła Kraków Polska
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0364 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.