L’Equipe: W piątek testy medyczne Fekira!

8 miesięcy temu
L’Equipe: W piątek testy medyczne Fekira!
fot. UNFP

Jak poinformował „L’Equipe”, Nabil Fekir w piątek przejdzie testy medyczne przed transferem do Liverpoolu.

Według francuskich dziennikarzy, Olympique Lyon porozumiał się z Liverpoolem w sprawie transferu Nabila Fekira. Ofensywny pomocnik trafi do angielskiego zespołu za 65 milionów euro i podpisze umowę na pięć lat. To wszystko ma wydarzyć się po tym, jak 24-latek przejdzie w piątek testy medyczne.

Zgodnie z informacjami francuskiej gazety, to prawdopodobnie koniec pierwszej telenoweli związanej z nadchodzącym oknem transferowym. Porozumienie zostało osiągnięte w czwartek niedługo po tym, jak prezydent Lyonu wydał komunikat, w którym poinformował, że Fekir raczej nie zmieni otoczenia przed Mistrzostwami Świata w Rosji.

Jean-Michel Aulas powiedział na ten temat: „W tej sprawie nic się nie dzieje. Z całą pewnością nie zostanie ona zamknięta w trakcie Mistrzostw Świata. Nie sądzę też, by cokolwiek zmieniło się jeszcze przed mundialem. Nie wyznaczyliśmy kwoty, która by nas satysfakcjonowała, ponieważ jeszcze tego nie omówiliśmy”.

Teraz można się zastanawiać, czy wypowiedź francuskiego działacza nie była zastosowaną przez niego taktyką negocjacyjną. Wydaje się, że podejście Aulasa było skuteczne, bo osiągnął zamierzone cele i sprzeda pomocnika do „The Reds”.

W poprzednim sezonie Ligue 1 Fekir zdobył 18 bramek i siedem asyst. 24-latek znalazł się w kadrze Francji na Mistrzostwa Świata w Rosji.

AKTUALIZACJA: Transfer potwierdził również najlepiej orientujący się w sprawach Liverpoolu dziennikarz, czyli Paul Joyce. Według niego kwota transferowa to 48,4 miliona funtów i możliwe 4,4 miliona funtów, które zostały zapisane w bonusach.


ŹRÓDŁO
L'Equipe | Paul Joyce
TAGI: Anglia Francja Nabil Fekir Liverpool FC Olympique Lyon
Zobacz również
Rabiot w rezerwach
50 minut temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.