Przybyłko zagra w Ekstraklasie!

9 miesięcy temu
Przybyłko zagra w Ekstraklasie!
fot. Piotr Kucza - FotoPYK

Kacper Przybyłko zasili w najbliższych dniach szeregi Korony Kielce - poinformował Łukasz Grabowski z „Przeglądu Sportowego”.

Klub z województwa świętokrzyskiego już od dłuższego czasu sondował możliwość pozyskania byłego młodzieżowego reprezentanta Polski.

Zainteresowanie usługami 25-letniego piłkarza wyrażała także Wisła Płock, ale ostatecznie zawodnik zdecydował się zaakceptować warunki przedstawione mu przez ekipę z Kolporter Areny.

Środkowy napastnik po przejściu obligatoryjnych testów medycznych podpisze z nowym pracodawcą najprawdopodobniej dwuletni kontrakt i przejdzie do Korony na zasadzie wolnego transferu po tym, jak wygaśnie jego obecna umowa z 1. FC Kaiserslautern.

Przybyłko w drużynie z Kielc będzie miał za zadanie zastąpić Nikę Kaczarawę. Reprezentant Gruzji po udanym sezonie w barwach „Żółto-Czerwonych” zdecydował się się na przeprowadzkę do Anorthosisu (więcej - TUTAJ).

25-letni napastnik nie będzie najmilej wspominał swojego ostatniego sezonu w szeregach „Czerwonych Diabłów”, ponieważ rozegrał dla nich zaledwie jedno spotkanie z powodu przewlekłej kontuzji śródstopia. Na szczęście były młodzieżowy reprezentant Polski najgorsze chwile ma już za sobą i od paru miesięcy ciężko trenuje, aby odzyskać dobrą formę i rozpocząć okres przygotowawczy w Koronie z resztą zespołu.

Dla byłego gracza takich ekip jak Arminia Bielefeld, 1. FC Köln czy Greuther Fürth będzie to pierwsza przygoda z polskim klubem i naszą rodzimą ligą w karierze, ponieważ do tej pory występował wyłącznie na niemieckich boiskach.ŹRÓDŁO
Łukasza Grabowski (Twitter)
TAGI: Kacper Przybyłko 1. FC Kaiserslautern Korona Kielce Polska Niemcy
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.055 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.