Agent szczerze o hitowym transferze Jorginho

8 miesięcy temu
Agent szczerze o hitowym transferze Jorginho
fot. Instagram

Joao Santos, agent Jorginho, wyznał, że Napoli wciąż blokuje transfer jego klienta, co zmusiło Manchester City do działania na innych frontach.

Pep Guardiola postawił sobie za cel jak najszybsze wzmocnienie składu, by mieć do swojej dyspozycji wszystkich zawodników już na początku okresu przygotowawczego. Jednym z priorytetów menedżera jest sprowadzenie środkowego pomocnika z wysokiej półki. Podstawowym wyborem „The Citizens” jest Jorginho, ale w sprawie transferu pojawiły się komplikacje.

Napoli wciąż nie zgodziło się na sprzedaż swojej gwiazdy, a ostatnio prezydent klubu Aurelio De Laurentiis otwarcie przyznał, że odrzucił najnowszą ofertę w wysokości 40 milionów euro plus pięć milionów w formie bonusów. City ma być sfrustrowane taką postawą, a potwierdza to agent piłkarza w rozmowie z „CalcioNapoli24”.

- Jorginho to piłkarz Napoli. Kluby nie osiągnęły jeszcze porozumienia, wciąż istnieje dystans jakichś 10 milionów euro pomiędzy oczekiwaniami Napoli a ofertą City - przyznał bez ogródek Santos.

- City szykuje się teraz na realizację „planu B”. Jorginho z kolei czeka na decyzję Napoli. Wciąż ma dwa lata do końca kontraktu i nie będziemy niczego przedłużać. Jego umowa należy na ten moment do De Laurentiisa. Nie będziemy hipokrytami, każdy piłkarz chciałby grać pod wodzą Pepa Guardioli.

Wspomnianym „planem B” może być Mateo Kovačić z Realu Madryt, ale ekipa z Etihad Stadium nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w sprawie Jorginho. Agent piłkarza przyznaje, że zawodnik będzie bardzo niezadowolony, jeśli do transakcji ostatecznie nie dojdzie.

- Nie muszę niczego mówić prezydentowi - jeśli przekona się, że dobrym rozwiązaniem jest sprzedaż, to to zrobi. Jeśli jednak uzna, że on wciąż może wykonywać dobrą robotę w Napoli, to go zatrzyma. Jorginho jest profesjonalistą, ale to jest oferta życia, zarówno dla niego, jak i jego rodziny. Jeśli transfer do Manchesteru City nie wypali, on nie będzie za bardzo szczęśliwy.ŹRÓDŁO
CalcioNapoli24
TAGI: Jorge Luiz Frello Filho Jorginho SSC Napoli Manchester City FC Joao Santos Włochy Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.