POTWIERDZONE: Fekir przeszedł testy medyczne

8 miesięcy temu
POTWIERDZONE: Fekir przeszedł testy medyczne
fot. UNFP

Noël Le Graët, czyli prezydent francuskiej federacji piłkarskiej, potwierdził, że Nabil Fekir przeszedł testy medyczne przed transferem do Liverpoolu.

W czwartek wieczorem pojawiły się informacje na temat testów medycznych Fekira przed transferem do Liverpoolu. Ofensywny pomocnik po ich przejściu miał parafować pięcioletni kontrakt z angielskim klubem, ale zamiast tego, w piątek rano Olympique Lyon wydał komunikat, w którym zaprzeczył trwającym negocjacjom i porozumieniu. 

Początkowo wydawało się, że Fekir nie przeszedł testów medycznych i jego transfer został odwołany, ale według prezydenta francuskiej federacji wynika to raczej z rozbieżności pomiędzy klubami, co do kwoty odstępnego.

- Widziałem rano Nabila przez 15 minut. To chłopak, który twardo stąpa po ziemi.  Negocjacje w sprawie jego przeprowadzki do Liverpoolu trwają i myślę, że zostaną pozytywnie sfinalizowane. Zamieszanie w związku z tym ruchem nie sprawi, że będzie mniej skoncentrowany na reprezentacji Francji. Był w bardzo dobrym humorze.

- Będzie lepiej, jeśli jego transfer zostanie potwierdzony przed wyjazdem do Rosji, ale nie wydawał się tym zmartwiony. Wyglądał na optymistycznie nastawionego, bo przeszedł już pozytywnie testy medyczne. 

- Przy transferach zawsze tak się dzieje. Któraś ze stron stara się o zmianę ceny, podwyższenie jej lub obniżenie. To część tej gry – przyznał Noël Le Graët.


ŹRÓDŁO
Le Progrès
TAGI: Francja Anglia Nabil Fekir Liverpool FC Olympique Lyon
Zobacz również
Trzeci Polak w Leeds United?!
6 godzin temu  
0
Koniec sezonu dla Bellerína
7 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.