Wielki powrót Gutiego?

8 miesięcy temu
Wielki powrót Gutiego?
fot. FotoPyk

Działacze Beşiktaşu kontaktowali się z Gutim w kwestii możliwości jego powrotu do Turcji.

Legenda Realu Madryt zbiera trenerskie szlify w tamtejszej akademii, ale powoli przygotowuje się do wypłynięcie na głębsze wody. W mediach coraz częściej pojawiają się informacje na temat przeprowadzki trenera do klubu, w którym mógłby prowadzić seniorską drużynę. Hiszpan był wymieniany wśród potencjalnych kandydatów do zastąpienia Zinedine'a Zidane'a, ale z racji, że „Królewscy” koncentrują się teraz na innych celach, również Guti rozgląda się za innymi kierunkami.

Kilka miesięcy temu 41-latek miał otrzymać propozycję z Australii, a w ostatnich dniach z bardziej realnym zainteresowaniem zgłosiło się St. Mirren. Beniaminek szkockiej ekstraklasy kontaktował się z Gutim, ale nie jest osamotniony w swoich staraniach. Hiszpana z powrotem u siebie widzą bowiem Turcy z Beşiktaşu.

Drużynie nie udało się zdobyć po raz trzeci z rzędu mistrzostwa Turcji, dlatego w zarządzie pojawił się pomysł zastąpienia Şenola Güneşa. „NTVSpor” informuje, że prezydentowi klubu Fikretowi Ormanowi w szczególności zależałoby na powrocie Gutiego. Poczynione miały zostać nawet pierwsze kontakty z trenerem juniorów „Los Blancos”.

Na razie „Czarne Orły” orientują się czy szkoleniowiec byłby chętny na zmianę otoczenia. Guti grał w Stambule już jako piłkarz i to właśnie tam zakończył karierę. Wcześniej były pomocnik grał jedynie w Realu Madryt, lecz gdy brakło dla niego miejsca w składzie, zdecydował się na odejście, by móc kontynuować grę. Taką szansę dał mu Beşiktaş i Guti jest rzekomo gotów na ponownie przenosiny z Realu do tego klubu.ŹRÓDŁO
NTVSpor
TAGI: Guti Trenerzy Beşiktaş JK Real Madryt CF Hiszpania Turcja
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.