Balotelli się odbudował, ale ofert brak. Włoch ma tylko jedną propozycję!

7 miesięcy temu Balotelli się odbudował, ale ofert brak. Włoch ma tylko jedną propozycję!
fot. FotoPyk

Jak poinformował „L’Équipe”, Olympique Marsylia zaczyna naciskać na Mario Balotellego, by ten jak najszybciej podpisał kontrakt z klubem.

Mario Balotelli po dwóch bardzo dobrych sezonach w OGC Nice, zbliża się do zakończenia kontraktu i odejścia z zespołu, który pozwolił mu na odbudowanie się i powrót do reprezentacji Włoch. Doświadczony napastnik czeka na oferty, bowiem dotychczas konkretny w stosunku do niego okazał się tylko jeden klub, czyli Olympique Marsylia. Jego przedstawiciele złożyli już propozycję umowy i oczekują na jej szybkie zaakceptowanie, czego jednak nie chce zrobić sam 27-latek.

Włoch wciąż czeka na propozycje od innych drużyn, bowiem w ostatnim czasie zainteresowanie nim wyrażało wiele innych zespołów. Na swoich listach życzeń jego nazwisko mieli umieścić przedstawiciele: Borussii Dortmund, Parmy, SSC Napoli czy Romy. Aktualnie jednak żadna z tych drużyn nie pytała o napastnika.

Balotelli wyraźnie odżył we Francji, odzyskując swoją formę strzelecką. Tylko podczas ubiegłego sezonu 27-latek zanotował 26 trafień w 38 oficjalnych występach w barwach OGC Nice.

Dobra forma napastnika został dostrzeżona przez nowego selekcjonera reprezentacji Włoch, Roberto Manciniego. Doświadczony szkoleniowiec współpracował z Balotellim w Manchesterze City i Interze, dlatego postanowił po raz kolejny z niego skorzystać.


ŹRÓDŁO
L'Equipe
TAGI: Włochy Francja Olympique Marsylia OGC Nice Mario Barwuah Balotelli
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0618 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.