Zaawansowane rozmowy Możdżenia. Zagraniczny transfer na dniach!

7 miesięcy temu Zaawansowane rozmowy Możdżenia. Zagraniczny transfer na dniach!
fot. FotoPyk

Mateusz Możdżeń wkrótce może spróbować swoich sił za granicą, a konkretnie w sofijskim CSKA.

W dotychczasowej karierze pomocnik nie zdecydował się jeszcze na zagraniczny transfer, ale w najbliższych dniach może to ulec zmianie. Według informacji podawanych przez „KotaSport”, Polak znalazł się na celowniku CSKA, występującego w Sofii. „Czerwoni” podchodzą do transferu 27-latka bardzo poważnie i starają się sfinalizować transakcję jak najszybciej to możliwe.

Zgodnie z doniesieniami wspomnianego źródła negocjacje między stronami znajdują się już w zaawansowanej fazie. W tym tygodniu mają się odbyć kolejne rozmowy, których celem będzie ustalenie wszelkich szczegółów operacji oraz indywidualnego porozumienia zawodnika z nowym pracodawcą. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Możdżeń w ciągu najbliższych kilku dni może oficjalnie przenieść się do Bułgarii.

CSKA woli dmuchać na zimne i jest przygotowane na ewentualne niepowodzenie rozmów. Dyrektorzy klubu jeżdżą po Europie i prowadzą negocjacje w sprawie różnych piłkarzy, ale na ten moment do właśnie sprawa Możdżenia ma pierwszeństwo.

27-latek urodził się w Warszawie, a swoje pierwsze kroki z piłką stawiał w tamtejszym Ursusie. Później trafił do szkółki Amiki Wronki, a następnie do Lecha Poznań, w którym debiutował w zawodowym futbolu. Dla „Kolejorza” grał w latach 2009-2014, po czym, mimo oczekiwania na zagraniczny transfer, trafił do Lechii Gdańsk. Grał też dla Podbeskidzie Bielsko-Biała, a teraz broni barw Korony Kielce.

Sofijskie CSKA 31 razy świętowało tytuł mistrza Bułgarii (najwięcej w kraju), 20 razy zdobył również krajowy puchar. W zakończonej kampanii drużyna zajęła drugie miejsce w tabeli po rundzie mistrzowskiej, musiała uznać wyższość Łudogorca Razgrad.ŹRÓDŁO
KotaSport
TAGI: Mateusz Możdżeń CSKA Sofia Korona Kielce Polska Bułgaria
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.