OFICJALNIE: Trzeci letni transfer Śląska

8 miesięcy temu
OFICJALNIE: Trzeci letni transfer Śląska
fot. Śląsk Wrocław

Jakub Łabojko został nowym zawodnikiem Śląska Wrocław.

20-letni pomocnik, który do tej pory występował w Rakowie Częstochowa, związał się ze Śląskiem umową do 30 czerwca 2021 roku. We Wrocławiu będzie on grał z numerem 21 na koszulce.

- Było zainteresowanie kilku klubów (m.in. Wisły Kraków - red.), ale to Śląsk przedstawił mi cały plan rozwoju na najbliższe lata i wierzę, że projekt pana dyrektora Dariusza Sztylki i pana trenera Tadeusza Pawłowskiego może mi dać coś więcej. Śląsk to duży, renomowany klub. Cieszę się, że teraz jestem jego częścią.

- Jestem środkowym pomocnikiem, trochę bardziej defensywnym, tak między pozycjami „6” a „8”. Odpowiadam za odbiór piłki, mocną grę ciałem w środku boiska i rozpoczynanie akcji ofensywnych. Lubię grę kombinacyjną - powiedział po parafowaniu kontraktu Łabojko, który w minionym sezonie rozegrał 30 spotkań w I lidze, strzelając w nich dwa gole. TUTAJ możecie przeczytać nasz niedawny wywiad z młodzieżowym reprezentantem Polski.

To trzecie letnie wzmocnienie Śląska. Wcześniej szeregi wrocławskiego zespołu zasilił Damian Gąska - do niedawna gracz Wigier Suwałki i Daniel Szczepan - poprzednio GKS Jastrzębie.

Działacze Śląska potwierdzili jednocześnie, że w sezonie 2018/2019 w jego barwach nie będą występowali Boban Jović, Mateusz Lewandowski, Michał Mak oraz Tim Rieder. Cała czwórka była wypożyczona do wrocławskiej ekipy.ŹRÓDŁO
Śląsk Wrocław
TAGI: Oficjalnie Śląsk Wrocław Jakub Łabojko Raków Częstochowa Mateusz Lewandowski Tim Rieder Michał Mak Boban Jović
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.