OFICJALNIE: W ciągu roku z polskiej 4. ligi do 2. Bundesligi?! Na razie testy

7 miesięcy temu OFICJALNIE: W ciągu roku z polskiej 4. ligi do 2. Bundesligi?! Na razie testy

Jak poinformował Robert Nouri, jego syn, Patryk Nouri przejdzie testy w SSV Jahn Regensburg.

Patryk Nouri jest 22-letnim pomocnikiem, który w ostatnim sezonie reprezentował barwy SV 07 Eschwege. To klub z szóstego poziomu rozgrywkowego w Niemczech, jednak okazuje się, że Polak zaprezentował się z bardzo dobrej strony. W najbliższym czasie jego umiejętności przetestuje SSV Jahn Regensburg.

Zespół mający swoją siedzibę w Ratyzbonie w ostatnim sezonie zakończył rozgrywki na piątej pozycji w 2. Bundeslidze. Warto podkreślić, że w tamtych warunkach podobne transfery nie są wielką sensacją. Choćby u potencjalnego nowego pracodawcy Polaka występuje Sargis Adamyan, wcześniej związany z drużynami z czwartej i piątej ligi. Ormianin w zeszłym sezonie zanotował 5 bramek i 4 asysty w 33 spotkaniach na zapleczu Bundesligi.

Warto podkreślić, że Patryk Nouri jeszcze w 2017 roku występował w polskim zespole z piątego poziomu rozgrywkowego – MKS-ie Kutno. Wcześniej wychowanek SMS-u Łódź grał także dla GKS-u Bełchatów i Widzewa Łódź.

W poprzednim sezonie 22-latek zanotował cztery bramki w 25 spotkaniach Verbandsligi (szósty poziom rozgrywkowy).

SSV Jahn Regensburg w ostatnich latach miał problemy z odnalezieniem swojego miejsca w niemieckiej hierarchii ligowej. W 2013 roku, jeszcze pod przywództwem Franciszka Smudy, zespół spadł z 2. Bundesligi i Polak został zwolniony. Później został nawet zdegradowany na czwarty poziom rozgrywkowy, by w ostatnim sezonie ponownie zagrać na zapleczu Bundesligi.


ŹRÓDŁO
Robert Nouri
TAGI: Oficjalnie Polska Niemcy SV 07 Eschwege SSV Jahn Regensburg Patryk Nouri
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.