Nawałka przed wtorkowym spotkaniem z Senegalem

6 miesięcy temu Nawałka przed wtorkowym spotkaniem z Senegalem
fot. FotoPyk

Selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka, na konferencji prasowej przed wtorkowym spotkaniem grupy H Mistrzostw Świata z Senegalem wypowiedział się m.in. na temat Kamila Glika.

Mecz z Senegalem będzie dla polskich zawodników pierwszym na turnieju w Rosji. Choć do pewnego momentu w zasadzie przesądzone było to, że Glik, który niedawno doznał kontuzji barku, w nim nie zagra, Nawałka poinformował, że wciąż nie podjął ostatecznej decyzji w tej sprawie.

- Kamilowi przytrafiła się bardzo poważna kontuzja i nie wiadomo czy będzie do dyspozycji od pierwszego meczu. Dzisiaj wychodzi na trening i zobaczymy, jak będzie się czuł. Decyzję podejmiemy dzisiaj.

- Kamil przez cały trening będzie ćwiczył z drużyną - przyznał Nawałka.

Co jeszcze powiedział selekcjoner?

- Jesteśmy optymalnie przygotowani do mundialu. Oprócz urazu Kamila nie przydarzyło się nic, co mogłoby nas zaskoczyć.

- Rozmawiałem z bramkarzami. Co do podania oficjalnego składu, zachowam to do jutra. Mamy jeszcze trening - decyzje podejmiemy po nim.

- Nasze przygotowania do meczu z Senegalem rozpoczęliśmy już po losowaniu. Mieliśmy dokładną analizę zarówno mocnych, jak i słabych stron. Informacje przekazaliśmy zawodnikom na odprawach głównych i indywidualnych. To groźny przeciwnik.

- Mamy pomysł na grę. Nie będę zdradzał szczegółów - jutro boisko zweryfikuje nasze przygotowania i marzenia. Tak jest na turniejach, że pierwszy mecz może być kluczowy. Mistrzostwa nie skończą się jednak jutro - stwierdził 60-latek.ŹRÓDŁO
Łączy Nas Piłka
TAGI: Polska Reprezentacja Polski Adam Nawałka MŚ 2018 Mistrzostwa Świata Senegal Kamil Glik Trenerzy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.