W końcu duży klub Ochoi? „Byłby szczęśliwy, gdyby tam trafił”

9 miesięcy temu
W końcu duży klub Ochoi? „Byłby szczęśliwy, gdyby tam trafił”
fot. Malága CF

Jorge Berlanga, agent Guillermo Ochoi, dał jasny sygnał klubom, że te mogą zgłaszać się po jego klienta.

32-latek swego czasu był uznawany za jeden z największych talentów meksykańskiej piłki. Swoimi umiejętnościami przez osiem lat popisywał się w barwach stołecznej Amériki, ale mimo iż obserwowały go największe kluby z całej Europy, na Stary Kontynent dopiero w 2011 roku sprowadziło go Ajaccio. Później grał również dla Málagi, Granady i obecnie dla Standardu Liège, ale gracz wciąż liczy, że uda mu się zapracować na angaż w większym klubie.

Doskonałą okazją ku temu są Mistrzostwa Świata. Ochoa ponownie przypomniał o sobie szerszej publiczności na mundialu, wykonując kluczowe interwencje w starciu z Niemcami, a jego agent przyznał otwarcie, że golkiper z chęcią zagrałby w Lidze Mistrzów. W rozmowie z portalem „CalcioNapoli24” Berlanga podkreślał zalety swojego klienta.

- Jego 32 lata doświadczenia to jego główna zaleta, ponieważ on potrafi przekazać pewność siebie całej linii defensywy, a należy dodać do tego również jego charyzmę - stwierdził agent.

- Guillermo grał już dla wielu klubów, teraz występuje w Standardzie Liège, jest też jednym z kluczowych zawodników reprezentacji Meksyku na Mistrzostwach Świata, co udowodnił w meczu z Niemcami.

Dziennikarze portalu nie omieszkali zapytać, czy Meksykanin nie chciałby trafić do Neapolu. Napoli obecnie poszukuje bramkarzy i choć na razie głównymi celami są Alex Meret i Alphonse Arealo, agent niczego nie wyklucza.

- Transfer? Kto nie chciałby grać w Lidze Mistrzów? Wciąż jednak nie nadeszły żadne konkretne oferty. Z drugiej jednak strony, bardzo ucieszyłby się na możliwość gry w Napoli, pod wodzą Carlo Ancelottiego.ŹRÓDŁO
CalcioNapoli24
TAGI: Guillermo Ochoa Jorge Berlanga SSC Napoli Standard Liège Meksyk Belgia Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.