Składy na Dania - Australia

9 miesięcy temu
Składy na Dania - Australia

Poznaliśmy wyjściowe składy na pierwszy czwartkowy mecz w ramach Mistrzostw Świata pomiędzy Danią a Australią. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.

Druga seria spotkań rozpocznie się do interesującego pojedynku Duńczyków z Australijczykami. Drużyna z Europy po odniesieniu wymęczonego zwycięstwa nad Peru (1:0) stoi przed olbrzymią szansą zapewniania sobie awansu do fazy pucharowej mundialu, aby tak się stało ekipa prowadzona przez Åge Hareide musi pokonać zespół, który awansował na turniej ze strefy azjatyckiej.

Z kolei „Socceroos”, aby nadal liczyć się w grze muszą przynajmniej zdobyć jeden punkt w rywalizacji z „Duńskimi Dynamitem”, to naturalnie efekt porażki w pierwszym starciu z Francją (1:2).

Trzeba również zaznaczyć, że Dania do zbliżającego się spotkania przystąpi bez Williama Kvista. Defensywny pomocnik jeszcze w pierwszej połowie pojedynku z Peru opuścił plac gry po starciu z Jeffersonem Farfánem. Po przejściu dokładniejszych badań okazało się, że 33-latek złamał dwa żebra i nie wystąpi już w trwających Mistrzostwach Świata.

DANIA: Kasper Schmeichel - Henrik Dalsgaard, Simon Kjaer, Andreas Christensen, Jens Stryger - Lasse Schone, Thomas Delaney, Christian Eriksen - Pione Sisto, Yurary Poulsen, Nicolai Jorgensen.
Ławka rezerwowych: Krohn-Dehli, Vestergaard, Knudsen, Braithwaite, Dolberg, M. Jorgensen, Fischer, Lossl, Lerager, Cornelius, Ronnow.

AUSTRALIA: Mathew Ryan - Josh Risdon, Trent Sainsbury, Mark Milligan, Aziz Behich - Mile Jedinak, Tom Rogic, Aaron Mooy - Mathew Leckie, Andrew Nabbout, Robbie Kruse.
Ławka rezerwowych: Jones, Vuković, Degenek, Meredith, Cahill, Luongo, Jurman, Jurić, MacLaren, Arzani, Petratos, Irvine.ŹRÓDŁO
FIFA
TAGI: Australia Dania MŚ 2018 Mistrzostwa Świata Składy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.