Katalońskie media: 180 milionów za Asensio

9 miesięcy temu
Katalońskie media: 180 milionów za Asensio
fot. Real Madryt CF

Jak podaje „Mundo Deportivo”, Liverpoolowi bardzo zależy na pozyskaniu Marco Asensio z Realu Madryt.

Zgodnie z sensacyjnymi doniesieniami hiszpańskich dziennikarzy „The Reds” są w pełni zdecydowani na sprowadzenie 22-letniego skrzydłowego i przedstawili oni „Królewskim” konkretną ofertę. Zawrotna propozycja opiewa podobno na 180 milionów euro. Liverpool jeszcze nigdy nie wydał takich pieniędzy na zawodnika i jednocześnie żadna sprzedaż Realu nie zbliżyła się do takiej kwoty.

Nawet, jeśli Liverpool faktycznie zaoferował tyle pieniędzy za Asensio, madrytczycy nie chcą żegnać się z 12-krotnym reprezentantem Hiszpanii. Zwłaszcza, że ostatnio zespół „Królewskich” przejął Julen Lopetegui, który regularnie stawiał na niego w kadrze.

Real znajduje się w komfortowej sytuacji, ponieważ całkiem niedawno wpisał w nową umowę Asensio (jest ona ważna do 30 czerwca 2023 roku) klauzulę wykupu w wysokości aż 700 milionów euro.

Podkreślmy, że całkiem niedawno na temat propozycji za Asensio spływających do Madrytu wypowiedział się agent zawodnika, Horacio Gaggioli. Jak przyznał menedżer: - Do Realu wpłynęły dwie oferty w wysokości około 150 milionów euro. Klub zdecydował się je jednak odrzucić. Marco ma przed sobą niezwykłą przyszłość.

W minionym sezonie Hiszpan zanotował 53 występy w koszulce „Królewskich”, licząc wszystkie rozgrywki. Strzelił w nich 11 goli i zaliczył sześć asyst.ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo
TAGI: Marco Asensio Willemsen Hiszpania Anglia Real Madryt CF Liverpool FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.