POTWIERDZONE: Dwa głośne nazwiska na liście życzeń Jagiellonii

9 miesięcy temu
POTWIERDZONE: Dwa głośne nazwiska na liście życzeń Jagiellonii

Wiceprezes Jagiellonii Białystok, Agnieszka Syczewska, potwierdziła na łamach „Przeglądu Sportowego”, że klub z Podlasia interesuje się dwoma napastnikami.

Chodzi o reprezentanta Irlandii Północnej i byłego gracza m.in. Burnley, Rangers i Palermo, Kyle'a Lafferty'ego, oraz Artura Sobiecha. O zainteresowaniu „Jagi” tymi piłkarzami wcześniej informowały już media - odpowiednio „The Scottish Sun” oraz Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego”.

- Mogę potwierdzić, że obaj są na liście zawodników, których rozważamy w kontekście przyjścia do nas. (…) Do konkretów jest jednak daleko. Jeżeli chodzi o pozyskanie jakichś zawodników, to coś powinno wydarzyć się w przyszłym tygodniu. Jeśli wszystkie rozmowy pójdą po naszej myśli, to sprowadzimy dwóch graczy - powiedziała Syczewska.

Jednym z nich będzie Lukas Klemenz z GKS-u Katowice. Dla 22-letniego środkowego obrońcy lub defensywnego pomocnika będzie to powrót do Ekstraklasy. Wcześniej występował w niej, reprezentując barwy Korony Kielce. W minionym sezonie rozegrał on 27 spotkań w I lidze (dwa trafienia). Syczewska potwierdziła, że białostoczanie są dogadani z 22-latkiem.

Wracając do Lafferty'ego i Sobiecha, do Jagiellonii (jeśli w ogóle) trafi prawdopodobnie jeden z nich. Według „PS” warunkiem jest rozwiązanie umowy z obecnym zespołem. Aktualnie Sobiech jest zawodnikiem Darmstadt, a Lafferty - Heart of Midlothian.ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy
TAGI: Polska Jagiellonia Białystok Irlandia Północna Artur Sobiech Lukas Klemenz Kyle Lafferty GKS Katowice Potwierdzone Heart of Midlothian FC SV Darmstadt 98
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.