Gwiazdor zaoferowany Realowi Madryt tuż przed finałem Ligi Mistrzów

6 miesięcy temu Gwiazdor zaoferowany Realowi Madryt tuż przed finałem Ligi Mistrzów

Jak pisze „Marca”, w maju ojciec Edena Hazarda, Thierry, skontaktował się z działaczami Realu Madryt.

Do kontaktu miało dojść przed finałem Ligi Mistrzów pomiędzy „Królewskimi” a Liverpoolem (3:1), który został rozegrany 26 maja. Hazard-sernior skontaktował się z madrytczykami, dając im do zrozumienia, że mają szansę pozyskać jego syna. M.in. poinformował on ich, że Eden wstrzymał rozmowy z Chelsea w sprawie nowego kontraktu i uważa, iż nadszedł czas, by rozpocząć nowe wyzwanie.

Jak podają hiszpańscy dziennikarze, odejście z Realu Zinédine'a Zidane'a nie ma wpływu na potencjalne pozyskanie Hazarda. Belg stanowi alternatywę dla transferu tego lata Neymara, a wszystko wskazuje na to, Brazylijczyk będzie mógł przejść do Madrytu dopiero po zakończeniu najbliższego sezonu.

W trakcie Mistrzostw Świata Hazard jest pod ścisłą obserwacja przedstawicieli „Królewskich”. Jak na razie zanotował on w Rosji dwa trafienia i asystę, a Belgowie są już pewni awansu do 1/8 finału.

Mogący grać na wielu pozycjach atakujący od dawna jest łączony z przeprowadzką do Hiszpanii. Ostatnio głos na ten temat zabrał sam 27-latek. Jak przyznał: - Real Madryt może być dla mnie interesujący. Wszyscy o tym wiedzą. Oni też wiedzą, co muszą zrobić, by mnie pozyskać. Nie trafię jednak do „Królewskich” tylko po to, aby tam przejść. Potrzebuję projektu, bo w Chelsea takowy mam. Jeśli zaliczę dobry mundial, będzie mi łatwiej podjąć decyzję.ŹRÓDŁO
Marca
TAGI: Hiszpania Belgia Eden Michael Hazard Real Madryt CF Chelsea FC Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.