OFICJALNIE: W I lidze nie opuścił żadnego spotkania, czas na Arkę!

9 miesięcy temu
OFICJALNIE: W I lidze nie opuścił żadnego spotkania, czas na Arkę!

Arka Gdynia poinformowała, że Marcin Staniszewski został najnowszym wzmocnieniem klubu.

Podczas aktualnej przerwy między sezonami Arka Gdynia jest bardzo aktywna na rynku transferowym. Z zespołu odeszło już 12 piłkarzy, to: Enrique Esqueda, Krzysztof Janus, Ruben Jurado, Yannick Kakoko, Siergiej Kriwiec, Patryk Kun, Michał Marcjanik, Grzegorz Piesio, Krzysztof Pilarz, Krzysztof Sobieraj, Mateusz Szwoch i Marcin Warcholak. W ich miejsce sprowadzono dotychczas: Karola Danielaka, Michała Janotę, Aleksandyra Kolewa, Christiana Maghomę, Oskara Repkę, Roberta Sulewskiego i właśnie Marcina Staniszewskiego. 

Ten ostatni został pozyskany z Puszczy Niepołomice i najprawdopodobniej jest uważany za idealnego następcę dla Krzysztofa Pilarza. W dalszej perspektywie 21-latek powinien stanąć w bramce Arki, zastępując uznanego Pāvelsa Šteinborsa. 32-letni Łotysz posiada w Gdyni kontrakt do końca czerwca 2020 roku.

Staniszewski również związał się z Arką do końca czerwca 2020 roku. Urodzony w Koszalinie zawodnik ma za sobą bardzo dobry rok w Puszczy Niepołomice, w której wystąpił we wszystkich 34 spotkaniach Nice I Ligi. Boisko musiał opuścić tylko raz, w 23. minucie ostatniej kolejki.

Wychowanek UKS SMS Łódź jest bardzo doświadczony jak na swój wiek, bowiem już jako 16-latek notował pierwsze spotkania na poziomie II ligi. Wówczas ten poziom był jeszcze podzielony na grupę zachodnią i wschodnią, a młodzieniec grał tam w ramach wypożyczenia do Tura Turek.

W barwach Puszczy Niepołomice Staniszewski grał od 2014 roku, notując 95 oficjalnych spotkań (głównie na poziomie II ligi) i zachowując 24 razy czyste konto. Poprzedni sezon był jego debiutanckim na zapleczu LOTTO Ekstraklasy.


ŹRÓDŁO
Arka Gdynia
TAGI: Oficjalnie Polska Marcin Staniszewski Arka Gdynia Puszcza Niepołomice
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0475 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.