Niereformowalny Balotelli. Vieira już ma z nim problem

8 miesięcy temu
Niereformowalny Balotelli. Vieira już ma z nim problem
fot. Youtube

Patrick Vieira dopiero rozpoczyna swoją pracę w charakterze szkoleniowca OGC Nice, ale już musi się zmierzyć z pierwszym poważnym kłopotem.

Ekipa z Allianz Riviery rozpoczęła przygotowania do startu nadchodzącego sezonu pod wodzą Patrick Vieiry w niepełnym składzie. W kadrze „Les Aiglons” na pierwszych zajęciach zabrakło między innymi Mario Balotellego.

Powody absencji reprezentanta Włoch nie są znane, ponieważ nie poinformował nikogo z klubu o swojej nieobecności oraz nie przekazał informacji o miejscu, w którym obecnie się znajduje.

- Próbujemy ustalić, gdzie jest. Czy prosił mnie o dzień wolnego? Nic o tym nie wiem. Chcę wiedzieć, gdzie jest i czy zamierza pojawić się na kolejnych treningach, ponieważ będę mieć w swoim zespole tylko tych, którym zależy na grze w barwach OGC Nice - powiedział nowy szkoleniowiec klubu z Ligue 1.

Doświadczony napastnik jeszcze w niedzielę umieszczał na swoim koncie na Instagramie zdjęcia i filmy związane z jego pobytem na Półwyspie Apenińskim, dlatego można przypuszczać, że w momencie rozpoczęcia przygotowań przebywał jeszcze we Włoszech.

W ostatnim czasie w mediach pojawiało się wiele informacji na temat chęci opuszczenia szeregów „Les Aiglons” przez 27-letniego zawodnika, który po odbudowaniu się w ekipie z Lazurowego Wybrzeża zapragnął ponownego spróbowania sił w jednym z mocniejszych zespołów. Do tej pory największe zainteresowanie jego usługami przejawiali tylko przedstawiciele Olympique'u Marsylia.

Warto także wspomnieć, że w przeszłości Balotelli oraz Vieira reprezentowali barwy Interu (2007-2010) oraz Manchesteru City (2010-2011).ŹRÓDŁO
Goal.com
TAGI: Mario Barwuah Balotelli OGC Nice Włochy Francja Patrick Vieira Trenerzy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.