TYLKO U NAS: Były skrzydłowy Amkaru może zagrać w Koronie

7 miesięcy temu
TYLKO U NAS: Były skrzydłowy Amkaru może zagrać w Koronie

Felicio Brown Forbes może wzmocnić Koronę Kielce.

Po tym, jak Amkar Perm ogłosił upadłość, byli piłkarze tego klubu poszukują nowych miejsc pracy. Jednym z nich jest Felicio Brown Forbes.

26-latek pojawił się w Opalenicy, gdzie do sezonu przygotowuje się Korona Kielce. W ciągu kilku najbliższych godzin przejdzie testy medyczne i jeśli nie wykażą one nic niepokojącego, to zwiąże się kontraktem ze „Złocisto-Krwistymi”.

Pomocnik rozpoczynał swoją przygodę z futbolem w Niemczech, gdzie reprezentował barwy takich drużyn jak Hertha, Nürnberg, Carl Zeiss Jena i FSV Frankfurt. W 2013 roku zdecydował się na opuszczenie naszych zachodnich sąsiadów i postanowił kontynuować swoją karierę w Rosji w takich ekipach jak  Krylja Sowietow Samara, Ufa, Rostów, Arsienał Tuła czy Anży Machaczkała.

Przed startem minionego sezonu związał się z Amkarem Perm, ale już po roku został zmuszony do zakończenia swojego pobytu w tym klubie. Dorobek jednokrotnego reprezentanta Kostaryki w tym zespole zakończył się na dwóch zdobytych golach w trzynastu rozegranych meczach.

Według informacji przekazanych przez „Radio eM Kielce”, Korona na zgrupowaniu w Opalenicy testuje też Ntumbę Massankę. 22-letni napastnik swoje pierwsze kroki w futbolu stawiał w akademii Manchesteru City i Manchesteru United. Od 2013 roku jest formalnie związany z Burnley, ale do tej pory nie udało mu się zadebiutować w pierwszym zespole. Anglik, posiadający również obywatelstwo Demokratycznej Republiki Konga, mógł do tej pory liczyć na dość regularne występy tylko na wypożyczenia w klubach z niższych klas rozgrywkowych.

Przez ostatnie półtora roku występował na tej zasadzie w Werxham, gdzie na poziomie National League (piąty poziom rozgrywkowy) rozegrał 42 spotkania, w których strzelił sześć bramek i zanotował dwie asysty.


ŹRÓDŁO
Transfery.info | Radio eM Kielce
TAGI: Felicio Anando Brown Forbes Korona Kielce Polska Kostaryka Amkar Perm Rosja Ntumba Massanka Burnley FC Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.