OFICJALNIE: Decyzja Lecha w sprawie Vernona De Marco

6 miesięcy temu OFICJALNIE: Decyzja Lecha w sprawie Vernona De Marco

Właściciele Lecha Poznań podjęli decyzję w sprawie najbliższej przyszłości Vernona De Marco.

Przedstawiciele „Kolejorza” osiągnęli porozumienie ze Slovanem Bratysława odnośnie ponownego rocznego wypożyczenia środkowego obrońcy.

Klub z województwa wielkopolskiego zagwarantował sobie ponadto możliwość definitywnego wykupu zawodnika po zakończeniu sezonu oraz ustalił już z piłkarzem warunki finansowe indywidualnego dwuletniego kontraktu, którym Argentyńczyk zwiąże się z Lechem za dwanaście miesięcy.

25-letni defensor rozegrał zaledwie dwa spotkania w minionych rozgrywkach w barwach pierwszej ekipy z Poznania. Dużo lepiej wiodło mu się za to w rezerwach, gdzie strzelił cztery bramki oraz zanotował dwie asysty w jedenastu występach.

- Cieszę się, że zostaję w Lechu. Mam nadzieję, że ten rok będzie dla mnie bardziej udany niż poprzedni. Wtedy zagrałem tylko dwa mecze. Liczę na więcej. Nie myślę jeszcze o dalszej przyszłości. Teraz skupiam się na tym, żeby pomóc drużynie i pokazać, że jestem zawodnikiem, który może rywalizować o skład - powiedział Vernon De Marco.

„Kolejorz” poinformował także o zakończeniu współpracy z Elvirem Koljiciem. Bośniak dołączył do drużyny z Poznania w trackie zimowego okienka transferowego na zasadzie wypożyczenia z FK Krupa i dość szybko doznał poważnej kontuzji kostki, która wyeliminowała go z gry na dwa miesiące, przez co zawodnik nie był w stanie przekonać właścicieli klubu do zaoferowania mu umowy.ŹRÓDŁO
Lech Poznań
TAGI: Oficjalnie Vernon De Marco Morlacchi Lech Poznań Polska Argentyna Słowacja Elvir Koljić Bośnia i Hercegowina Slovan Bratysława
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.