Legia odchudza kadrę. CZTERECH zawodników zesłanych do rezerw!

8 miesięcy temu
Legia odchudza kadrę. CZTERECH zawodników zesłanych do rezerw!
fot. FotoPyk

Sztab szkoleniowy Legii Warszawa postanowił odesłać czterech piłkarzy do drugiej drużyny po zakończeniu okresu przygotowawczego - poinformował serwis „Legia.net”.

„Wojskowi” rozpoczęli treningi poprzedzające ich start w eliminacjach Ligi Mistrzów w bardzo szerokim gronie. Dzięki temu Dean Klafurić i jego współpracownicy mieli prawie miesiąc na dokonanie oceny przydatności poszczególnych zawodników. W trafnym jej przeprowadzeniu miały pomóc nie tylko zajęcia, ale także pięć rozegranych sparingów.

I tak z pierwszą kadrą Legii na dwa dni przed pierwszym meczem z irlandzkim Cork City pożegnało się czterech zawodników, którzy mogą sobie szukać nowego miejsca do gry.

Chorwacki szkoleniowiec postanowił zrezygnować z usług Hildeberto Pereiry, Cristiana Pasquato, Briana Iloskiego i Mateusza Praszelika. Wszyscy wymienieni gracze zostali odesłani do rezerw i od poniedziałku będą trenować z drugim zespołem. Spośród nich jedynie amerykański skrzydłowy został zgłoszony przez klub do rozgrywek Ekstraklasy na wypadek, gdyby został ostatecznie w warszawskiej drużynie.

Przypominamy także, że przed dwoma tygodniami z obozu „Wojskowych” został wyrzucony Cristian Pasquato. Włoch wdał się wówczas w konflikt z trenerem i przekreślił swoje szanse na kontynuowanie kariery w barwach Legii.ŹRÓDŁO
Legia.net
TAGI: Legia Warszawa Polska Hildeberto José Morgado Pereira Cristian Pasquato Brian Iloski Mateusz Praszelik Portugalia Włochy Stany Zjednoczone
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.