Vieira szczerze o Balotellim. „Jest rozczarowujący”

8 miesięcy temu
Vieira szczerze o Balotellim. „Jest rozczarowujący”
fot. FotoPyk

Nowy trener Nice, Patrick Vieira, nie ukrywa, że Mario Balotelli negatywnie go zaskoczył

Od dłuższego czasu wiele wskazuje na to, że „Super Mario” opuści Niceę, a faworytem w walce o niego jest Olympique Marsylia. Negocjacje mają znajdować się na ostatnie prostej, ale „Les Aiglons” nie podoba się fakt, iż napastnik nie pojawił się na pierwszych treningach drużyny, czekając na transfer. Klub uznał, iż jest to okazanie braku szacunku i podobnie twierdzi nowy trener zespołu, Patrick Vieira.

- Balotelli? Tak, jestem zaskoczony. I tak, jestem rozczarowany - powiedział szkoleniowiec podczas rozmowy z dziennikarzami.

Sytuacja kontraktowa snajpera jest dość skomplikowana. Media przez długi czas przekonywały, że umowa zawodnika wygasa wraz z końcem czerwca tego roku. Później okazało się jednak, że w kontrakt obowiązuje również w obecnym sezonie, choć piłkarz mógł sam podjąć decyzję o ewentualnym odejściu. „Balo” postanowił odejść, ale Vieira uważa, że powinien to uczynić inaczej.

- Mario spędził dwa dobre sezony w Nicei i to wielka szkoda, że to wszystko kończy się w ten sposób. Jeśli piłkarz chce odejść, to jego wybór, ale istotne jest to, by stawił się na trening, był tutaj i szanował swój kontrakt, pozwolił klubom przedyskutować sposób zawarcia porozumienia.

- W zespole mamy kilku piłkarzy, którzy znajdują się w podobnej sytuacji, oni jakoś przychodzą na treningi i czekają po prostu na to, aż kluby ustalą warunki transferu. Zawodnicy dokonują wyboru o przeprowadzce do danego zespołu, akceptujemy to, taki jest futbol. W każdym razie Nice musi rozwiązać odpowiednio sytuację, żeby otrzymać to, na co zasługuje. Należy szanować klub i wykonywać swoją pracę najlepiej jak to możliwe.ŹRÓDŁO
RMC Sport
TAGI: Mario Barwuah Balotelli Patrick Vieira Trenerzy OGC Nice Olympique Marsylia Włochy Francja
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0196 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.