OFICJALNIE: Olkowski jednak nie w Ekstraklasie. Nowy klub!

8 miesięcy temu
OFICJALNIE: Olkowski jednak nie w Ekstraklasie. Nowy klub!
fot. FotoPyk

Paweł Olkowski znalazł nowego pracodawcę.

Agencja menadżera „INNfootball” poinformowała, że doświadczony obrońca związał się dwuletnim kontraktem z Boltonem Wanderers.

13-krotny reprezentant Polski dołączył do angielskiego zespołu na zasadzie wolnego transferu po tym, jak w czerwcu rozwiązał swoją umowę z 1. FC Köln.

Przed kilkoma miesiącami spekulowano, że 28-letni zawodnik może wrócić do kraju. Zainteresowanie jego usługami wyrażał Lech Poznań i Legia Warszawa. Pierwszy z wymienionych zespołów widział w nim dobrego następcę Roberta Gumnego, będącego wówczas o krok od zasilenia Borussii Mönchengladbach.

Olkowski był skłonny dołączyć do ekipy z województwa wielkopolskiego, ale po wysypaniu się tematu przenosin utalentowanego defensora do Niemiec jego temat w „Kolejorzu” upadł. Przedłużające się rozmowy w tej sprawie nie pozwoliły mu także dojść do porozumienia z „Wojskowymi”.

Obrońca nie wykluczał, że latem ponownie rozważy swój powrót do Polski, ale ostatecznie zdecydował się obrać inny kierunek i w najbliższym czasie będzie miał okazję do gry na poziomie Championship w barwach Boltonu, gdzie w przeszłości występowali tacy nasi piłkarze jak Euzebiusz Smolarek, Jarosław Fojut, Grzegorz Rasiak, Przemysław Kaźmierczak czy Błażej Augustyn.ŹRÓDŁO
INNfootball
TAGI: Paweł Olkowski 1. FC Köln Bolton Wanderers FC Polska Niemcy Anglia Oficjalnie
Zobacz również
OFICJALNIE: Geis w Kolonii
miesiąc temu  
0
Nielegalny transfer Modeste'a?!
3 miesiące temu  
0
OFICJALNIE: Wielki powrót Modeste'a
3 miesiące temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.