Sport: Barcelona doszła do pełnego porozumienia z pomocnikiem

7 miesięcy temu
Sport: Barcelona doszła do pełnego porozumienia z pomocnikiem

Barcelona przyśpieszyła działania mające na celu pozyskanie nowego pomocnika.

„Duma Katalonii” pozyskała już Arthura z Grêmio, ale według „Sportu” jej działacze pracują nad jeszcze jednym wzmocnieniem linii pomocy. Adrien Rabiot z Paris Saint-Germain od dawna jest łączony z przenosinami na Camp Nou i Barcelona rozpoczęła pracować nad jego transferem.

Nowy dyrektor sportowy mistrza Hiszpanii, Éric Abidal, wraz z Pepem Segurą udali się do Paryża, gdzie rozmawiali z najbliższym otoczeniem piłkarza, w tym jego mamą, która opiekuje się karierą 23-latka. „Sport” donosi, że strony doszły do pełnego porozumienia w sprawie indywidualnego kontraktu.

Rabiot oczekuje ponad siedmiu milionów euro rocznie (600 tysięcy euro miesięcznie) i Barcelona jest skłonna zaoferować tyle francuskiemu pomocnikowi. Zawodnik miałby podpisać na Camp Nou kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

Mimo powyższego porozumienia, transfer cały czas nie jest przesądzony. Barcelonę czekają bowiem jeszcze rozmowy z PSG, które na ten moment nie otrzymało jeszcze konkretnej propozycji od mistrza Hiszpanii.

Niedawno media informowały, że sytuacja Rabiota jest przyczyną pewnego sporu między działaczami PSG. Prezydent klubu, Nasser Al-Khelaifi, chce związać się z nim nową umową (obecna wygasa już 30 czerwca 2019 roku). Dyrektor sportowy, Antero Henrique, ma być z kolei skłonny w każdej chwili się z nim pożegnać.ŹRÓDŁO
Sport
TAGI: Hiszpania Francja FC Barcelona Paris Saint-Germain FC Adrien Rabiot
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.