Wyjątkowa wiadomość Marcelo do Ronaldo

8 miesięcy temu
Wyjątkowa wiadomość Marcelo do Ronaldo
fot. Instagram

Marcelo pięknymi słowami pożegnał Cristiano Ronaldo.

Transfer Portugalczyka z Realu Madryt do Juventusu został potwierdzony we wtorek. Brazylijski obrońca dopiero teraz opublikował jednak w mediach społecznościowych post poświęcony dotychczasowemu koledze z drużyny. Zawodnicy wspólnie występowali na Santiago Bernabéu przez dziewięć lat. Marcelo trafił bowiem do stolicy Hiszpanii w 2007, a Ronaldo - w 2009 roku.

„Czas się pożegnać. Przysięgam, że nie myślałem, iż ten dzień kiedyś nadejdzie. W życiu nic nie trwa jednak wiecznie. Mam nadzieję, że jesteś szczęśliwy, podejmując nowe wyzwanie.

To było prawie 10 lat. 10 lat radości, dobrego futbolu, zwycięstw, również porażek, ale głównie pięknych momentów. Wiele się od ciebie nauczyłem. Twoje poświęcenie jest jedną z najdziwniejszych rzeczy, jaką kiedykolwiek widziałem u sportowca.

Wszystkiego najlepszego dla ciebie i twojej wspaniałej rodziny.

Będę tęsknił za naszymi przedmeczowymi rozmowami. Jestem dumny z tego, że z tobą grałem. Wcale nie dlatego, iż jesteś najlepszy, ale ze względu na to, jaką jesteś osobą.

Gdy skończę grać w piłkę, usiądę w barze i pijąc piwo, będę mógł opowiadać wspaniałe historie i pokazywać wszystkie nasze zdjęcia” - napisał 30-latek.

Przypomnijmy, że media tuż po transferze Ronaldo sugerowały, że do Juventusu może udać się właśnie również Marcelo. Nie jest to jednak zbyt realna opcja.ŹRÓDŁO
Marcelo I Instagram
TAGI: Marcelo Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Portugalia Brazylia Hiszpania Włochy Real Madryt CF Juventus FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.