Wytypowany następca Brzęczka w Płocku!

8 miesięcy temu
Wytypowany następca Brzęczka w Płocku!
fot. FotoPyk

Jerzy Brzęczek odszedł do reprezentacji Polski, więc Wisła Płock musi błyskawicznie szukać nowego szkoleniowca.

Maciej Bartoszek może w najbliższym czasie ponownie odpowiadać za wyniki osiągane przez klub występujący na poziomie Ekstraklasy.

Według informacji przekazanych przez „WP SportoweFakty”, najlepszy trener sezonu 2016/2017 jest jednym z głównych faworytów do przejęcia Wisły Płock po niespodziewanym odejściu Jerzego Brzęczka, który zdecydował się objąć stery nad reprezentacją Polski (więcej - TUTAJ).

Wspomniane źródło uważa, że szkoleniowiec rozpoczął już rozmowy z klubem. Sam zainteresowany studzi jednak emocje, ale jednocześnie nie ukrywa, że jego celem jest powrót na ławkę trenerską do Ekstraklasy.

- Nie chcę wypowiadać się w tej sprawie. Jest za wcześnie, aby rozmawiać o czymkolwiek. Wiadomo, że w tym zawodzie jest tak, że czeka się na odejście kogoś innego, żeby zająć jego miejsce. Czekam na rozwój sytuacji w lidze - powiedział Maciej Bartoszek.

41-latek w przeszłości odpowiadał za wyniki osiągane między innymi przez GKS Bełchatów, Zawiszę Bydgoszcz czy Chojniczankę Chojnicę. Swój największy sukces odniósł do tej pory w Koronie Kielce, z którą zajął bardzo dobre piąte miejsce na zakończenie sezonu 2016/2017. Po zmianach właścicielskich w „Żółto-Czerwonych” został jednak zmuszony do odejścia.

Szkoleniowiec pozostał później dość długo na bezrobociu i dopiero pod koniec września wrócił na ławkę trenerską jako opiekun Bruk-Bet Termaliki, z której został zwolniony po kolejnych porażkach zanotowanych na początku rundy wiosennej. Od tego czasu czeka na kolejną okazję do rozpoczęcia pracy w klubie z Ekstraklasy.ŹRÓDŁO
WP SportoweFakty
TAGI: Maciej Bartoszek Wisła Płock Trenerzy Polska Jerzy Brzęczek
Zobacz również
Kovač po meczu z Liverpoolem
15 godzin temu  
0
Klopp po spotkaniu z Bayernem
15 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.