Pogba zdecydowany na transfer?!

7 miesięcy temu
Pogba zdecydowany na transfer?!

Współpraca na linii José Mourinho-Paul Pogba wciąż nie układa się zbyt dobrze.

Dwa lata temu pomocnik zdecydował się podjąć kolejną próbę pokazania się kibicom na Old Trafford. Manchester United sprowadził go za rekordową wtedy sumę 105 milionów euro plus pięć milionów w formie bonusów, ale taka cena okazała się być tylko ciężarem. Oczekiwania wobec Francuza były bardzo wysokie i nie zawsze zawodnikowi udawało się je spełniać, a na domiar złego gracz utrzymuje nie najlepsze stosunki z menedżerem.

Mourinho dość regularnie stawia na Pogbę podczas wybierania składu, ale w poprzedniej kampanii pojawiało się wiele doniesień, jakoby panowie toczyli spór. Głównym powodem miało być to, że Portugalczyk nie ma konkretnego pomysłu na wykorzystanie umiejętności 25-latka, przez co zawodnik narzekał na swoją pozycję w drużynie. Teraz okazuje się, że może to doprowadzić do transferu.

„Tuttosport” twierdzi, że świeżo upieczony Mistrz Świata nie jest zbyt skory do kontynuowania współpracy z Mourinho i rozważa zmianę otoczenia. Nie chce jednak dokonywać diametralnej zmiany w swojej karierze, dlatego planuje przenieść się w doskonale znane sobie miejsce - do Juventusu.

Mistrzowie Włoch zbroją się przed przyszłym sezonem, w którym chcą sięgnąć po Ligę Mistrzów, między innymi dlatego sprowadzono Cristiano Ronaldo. Przez długi czas „Stara Dama” walczyła jednak o wzmocnienie pomocy, co właśnie chce wykorzystać Pogba. Transfer będzie trudny do zrealizowania ze względu na finanse, ale „Bianconeri” trzymają rękę na pulsie i zdają sobie sprawę z potencjalnej chęci zawodnika na powrót.

Pogbę do transferu miał też namawiać jego reprezentacyjny kolega, Blaise Matuidi. Wiele będzie zależeć od dalszych ruchów turyńczyków na rynku, ponieważ teraz działacze skupiają się na korzystnej sprzedaży kilku zawodników, którzy znajdują się na celownikach innych klubów.ŹRÓDŁO
Tuttosport
TAGI: Paul Pogba Juventus FC Manchester United FC Francja Włochy Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.