OFICJALNIE: Dwa transfery Sampdorii

7 miesięcy temu
OFICJALNIE: Dwa transfery Sampdorii

Drużyna z Genui ogłosiła pozyskanie dwóch nowych zawodników.

UC Sampdoria potwierdziła zakontraktowanie Júniora Tavaresa z São Paulo oraz Emila Audero z Juventusu.

Obaj piłkarze dołączyli do ekipy ze Stadio Luigi Ferraris na zasadzie rocznych wypożyczeń po wpłaceniu na konto ich dotychczasowych pracodawców po milion euro. Klub z Serie A w zawartym porozumieniu z oboma wspomnianym zespołami zapewnił sobie możliwość definitywnego wykupu odpowiednio lewego obrońcy oraz bramkarza.

Júnior Tavares rozpoczynał swoją przygodę z futbolem w barwach Grêmio Porto Alegre. 21-letni zawodnik nie zdołał jednak na poważnie zaistnieć w tej drużynie i w efekcie na początku 2017 roku przeniósł się do São Paulo.

Boczny defensor odgrywał ważną rolę w szeregach brazylijskiego zespołu i rozegrał dla niego łącznie 57 spotkań, w których jednak ani razu nie udało mu się wpisać na listę strzelców.

Z kolei Emil Audero jest wychowankiem Juventusu i ma na swoim koncie jeden występ w seniorskiej drużynie. Miał on miejsce w sezonie 2016/2017 w meczu przeciwko FC Bologna (2:1) w ostatniej kolejce.

Młodzieżowy reprezentant Włoch spędził całe minione rozgrywki na wypożyczeniu w Venezii i był bardzo bliski wywalczenia z nią awansu do Serie A. Niestety jego zespół musiał uznać w barażach wyższość Palermo (1:1, 0:1).

Utalentowany bramkarz, pomimo braku osiągnięcia sukcesu w postaci promocji do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej, może być zadowolony ze swojej postawy, ponieważ rozegrał 39 spotkań na zapleczu elity, w których 14-krotnie zachował czyste konto.ŹRÓDŁO
Sampdoria
TAGI: Oficjalnie Carlos Eugenio Júnior Tavares dos Santos Emil Audero Mulyadi UC Sampdoria São Paulo FC Juventus FC Włochy Brazylia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.