Prezes CSKA szczerze o Gołowinie. „Musimy to zrobić, by nie zrujnować mu kariery”

5 miesięcy temu Prezes CSKA szczerze o Gołowinie. „Musimy to zrobić, by nie zrujnować mu kariery”
fot. FotoPyk

Prezes CSKA, Wadim Giner, otwarcie przyznał, że w ciągu najbliższych kilku dni poznamy nowy klub Aleksandra Gołowina.

Pomocnik zwrócił na siebie uwagę już swoimi występami w lidze rosyjskiej, dzięki którym przez długi czas pozyskać go chciał Juventus. Bardzo udany mundial w wykonaniu Rosjanina sprawił jednak, że odezwały się kolejne kluby. Kilka dni temu pojawiły się informacje, że o krok od osiągnięcia porozumienia jest Chelsea, lecz właściciel moskiewskiego CSKA studzi nieco nastroje.

W rozmowie ze „Sport24” Giner tłumaczy, dlaczego klub jest skory do sprzedaży jednej ze swoich największych gwiazd. Zdradził też, jak wygląda aktualna sytuacja co do transferu utalentowanego gracza.

- Wierzę, że on może wyrosnąć na wielką gwiazdę. Wątpię jednak, by mogło to się stać w lidze rosyjskiej. Poziom w Anglii czy Hiszpanii jest znacznie wyższy - powiedział działacz.

- Jeśli nie chcemy zrujnować jego kariery, musimy go sprzedać. Ale na dziś nie mamy rozwiązania. Kiedy otrzymujemy ofertę, zawsze staramy się otwarcie negocjować.

Giner potwierdził, że z oficjalną ofertą zgłosiło się AS Monaco. Zaznacza też, że Chelsea wciąż nie może być niczego pewna.

- Propozycje? Z całą pewnością mogę powiedzieć, że odwiedził nas wiceprezydent AS Monaco i złożył nam ofertę za Gołowina. Jeśli mówimy o Chelsea, nie mamy gotowego porozumienia. Ale myślę, że przyszłość zawodnika zostanie rozstrzygnięta w ciągu najbliższych kilku dni.

22-letni Gołowin w ostatnim sezonie rosyjskiej ligi strzelił pięć bramek i zaliczył cztery asysty w 27 meczach.ŹRÓDŁO
Sport24
TAGI: Aleksandr Gołowin Wadim Giner CSKA Moskwa Chelsea FC AS Monaco Francja Anglia Rosja
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.