Inna gwiazda za Hazarda? Barcelona gotowa na wymianę

7 miesięcy temu
Inna gwiazda za Hazarda? Barcelona gotowa na wymianę
fot. FotoPyk

Zgodnie z informacjami przekazanymi na antenie Onda Cero działacze Barcelony są skłonni pożegnać się z jednym ze swoich zawodników, by sprowadzić do Katalonii Edena Hazarda.

Letni transfer Belga jest bardzo prawdopodobny. Zdaniem większości mediów najbardziej na jego pozyskaniu zależy Realowi Madryt, który od dawna rozważa taki ruch. Wszystko wskazuje na to, że „Królewscy” doszli już do porozumienia z samym zawodnikiem i teraz muszą znaleźć konsensus z włodarzami Chelsea.

Według hiszpańskich dziennikarzy o transferze Hazarda cały czas myśli jednak również Barcelona. Mało tego, „Duma Katalonii” ma konkretny plan, by przekonać do takiego ruchu Chelsea. Mistrzowie Hiszpanii są podobno gotowi zaoferować w zamian londyńczykom Ousmane'a Dembélé. Do tego Barcelona przelałaby oczywiście na konto „The Blues” pewną kwotę pieniędzy, ale na razie nie padła konkretna suma.

Dembélé trafił do Katalonii w zeszłym roku. Jego szybkie odejście z Camp Nou nie wydaje się zbyt prawdopodobne, ale chęć włączenia go do transakcji z Hazardem w roli głównej zmienia nieco sytuację.

Jeśli chodzi o samego Belga, tuż po mundialu, na którym zdobył on brązowy medal, nie wykluczył on opuszczenia Londynu. Jak przyznał 27-latek: - Po sześciu latach spędzonych w Chelsea być może przyszedł czas na odkrycie czegoś nowego. Zdecyduję, czy chcę zostać, czy odejść. Ostatnie słowo będzie należało jednak do Chelsea i tego, czy zechce przystać na transfer.ŹRÓDŁO
Onda Cero
TAGI: Eden Michael Hazard Ousmane Dembélé Anglia Francja Belgia Hiszpania Chelsea FC FC Barcelona
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.