125 milionów euro za Hazarda

7 miesięcy temu
125 milionów euro za Hazarda
fot. FotoPyk

Real Madryt nie ustępuje w walce o Edena Hazarda.

Prezydent Florentino Pérez zapowiedział, że po sprzedaży Cristiano Ronaldo Real przystąpi do poważnych starań mających na celu wzmocnienie zespołu tak, żeby ten mógł nadal walczyć o najważniejsze trofea. Priorytetem jest zastąpienie Portugalczyka. Na szczycie listy triumfatorów ostatniej edycji Ligi Mistrzów znajduje się obecnie Eden Hazard.

Kilka dni temu włoscy dziennikarze poinformowali, że do Londynu została wysłana pierwsza oferta w wysokości 120 milionów euro (więcej na ten temat TUTAJ). Ta została odrzucona, lecz Gianluca Di Marzio twierdzi, że nie zniechęciło to madrytczyków. Przygotowana została kolejna propozycja, która ma zostać przedstawiona już w sobotę.

Wtedy ma dojść do istotnego spotkania, w którym wezmą udział działacze Realu oraz przedstawiciele i ojciec Hazarda. Za ich pośrednictwem przekazana ma zostać najnowsza oferta, tym razem ma ona wynosić 125 milionów euro.

Różnica może wydawać się niezbyt duża w porównaniu z poprzednią propozycją, ale „Królewscy” zamierzają spokojnie testować działaczy Chelsea, by przeprowadzić operację na najkorzystniejszych warunkach. Po ich stronie jest wola samego piłkarza, który miał zadeklarować, że jest gotów na zmianę pracodawcy i chce grać w Lidze Mistrzów.

Di Marzio dodaje, że w międzyczasie wciąż prowadzone są negocjacje w sprawie Thibauta Courtois, lecz są one zupełnie niezależne od przyszłości Hazarda. Tutaj porozumienie jest znacznie bliżej, a jego potwierdzenie może nastąpić nawet w ciągu najbliższych godzin.ŹRÓDŁO
Gianluca Di Marzio
TAGI: Eden Michael Hazard Real Madryt CF Chelsea FC Belgia Anglia Hiszpania
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.