OFICJALNIE: PKO Bank Polski partnerem Ekstraklasy!

5 miesięcy temu OFICJALNIE: PKO Bank Polski partnerem Ekstraklasy!

Ekstraklasa S.A. podpisała trzyletnie umowy z dwiema markami należącymi do największych firm w Polsce.

Władze naszych krajowych rozgrywek przedłużyły współpracę z Totalizatorem Sportowym oraz związały się z PKO Bankiem Polski. Pierwszy z wymienionych podmiotów w rozpoczynających się  rozgrywkach nadal będzie się cieszył z faktu bycia tytularnym sponsorem Ekstraklasy. Z kolei drugi zyskał sobie status głównego partnera oraz oficjalnego banku rozgrywek.

- Dzięki przemyślanemu pakietowi świadczeń, pozwalających na bardzo dużą ekspozycję marek dwóch partnerów w ramach rozgrywek Ekstraklasy, pozyskaliśmy do współpracy potężne polskie firmy, które zdecydowały się z nami związać na trzy najbliższe sezony. W rezultacie będziemy realizować jeden z największych projektów sponsorskich w naszym kraju. Przy tak dużej wartości świadczeń naszym wspólnym celem będzie wykorzystanie wszelkich możliwości, by zapewnić jak najwięcej korzyści zarówno dla sponsorów, jak i kibiców. Beneficjentami będą zarówno młodzi polscy zawodnicy grający w klubach Ekstraklasy, a także dzieci i młodzież pasjonująca się piłką nożną, bo pieniądze z Totalizatora Sportowego i PKO Banku Polskiego mają wspierać programy realizowane przez Ekstraklasę ukierunkowane na kształcenie przez kluby młodych talentów i popularyzację piłki nożnej wśród najmłodszych  - przyznał Marcin Animucki, prezes zarządu Ekstraklasa S.A.

- Dziś debiutujemy w zupełnie nowej roli oficjalnego banku Ekstraklasy. Chcemy angażować się w proces budowy silnej ligi najpopularniejszej w Polsce dyscypliny sportu – piłki nożnej. Zależy nam na jej rozwoju a przede wszystkim wspieraniu młodych talentów. Będziemy współpracować na wielu płaszczyznach oferując dużą wiedzę ekspercką z zakresu finansów, która powinna przynieść korzyści zarówno klubom, jak i zawodnikom występującym w Ekstraklasie. Podobnie, jak w zachodnich rozgrywkach, Bank uruchomi system emerytalny dla graczy w Polsce. Piłka nożna to nie tylko rywalizacja i medale, ale tez prawdziwa pasja, która łączy. To także wspólnota nie tylko sportowej społeczności całych regionów, ale także kibiców. Wspierając Ekstraklasę chcemy być jeszcze bliżej naszych klientów - powiedział Zbigniew Jagiełło, prezes zarządu PKO Banku Polskiego. 

To kolejne kontrakty sponsoringowe podpisane przez Ekstraklasę w ostatnich dniach. Spółka zarządzająca rozgrywkami piłkarskimi w Polsce przedłużyła na kolejny okres wszystkie umowy sponsorskie obowiązujące do końca sezonu 2017/2018. W rezultacie parterami oficjalnymi ligi pozostają Oshee (Oshee, Combu), Henryk Kania i Aztorin.ŹRÓDŁO
Ekstraklasa
TAGI: Oficjalnie Polska Ekstrakalsa PKO Bank Polski Sponsoring
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.