Wolverhampton wciąż mało. Porozumienie w sprawie dużego transferu!

7 miesięcy temu
Wolverhampton wciąż mało. Porozumienie w sprawie dużego transferu!

Wolverhampton zamierza być bardzo aktywne ostatniego dnia okna transferowego.

Drużynie „Wilków” udało się wywalczyć upragniony awans do Premier League, a bogaci inwestorzy nie szczędzą tego lata grosza na wzmocnienia. Klub stara się jak najbardziej wzmocnić zespół i po sprowadzeniu takich graczy jak Rui Patricio, João Moutinho czy rekordowego nabytku, Adamy Traoré, przyszedł czas na kolejne transfery.

Jak informuje „Sky Sports”, o krok od przenosin na Molineux Stadium jest Ołeksandr Zinczenko. Rozmowy w kwestii jego przeprowadzki prowadzone były od kilku tygodni, ale teraz sprawa wydaje się powoli domykać. Do porozumienia udało się dojść klubom.

Manchester City wierzy w talent Ukraińca, ale mimo to zdecydowano się na jego sprzedaż. Wolverhampton ma zapłacić za 21-latka 16 milionów funtów, co w przeliczeniu daje 17,8 miliona euro. Transfer będzie zatem jednym z największych w historii „Wolves” i będzie wart tylko o dwa miliony mniej od rekordowej transakcji z udziałem Traoré.

Dziś będą trwały kolejne rozmowy, ponieważ przekonany do przenosin wciąż nie jest sam piłkarz. Menedżer Nuno Espirito Santos postara się przekonać pomocnika do transferu i zamierza go skusić przede wszystkim wizją regularnych występów, o które w City może być mu trudno.

Warto też dodać, że na Zinczence najprawdopodobniej się nie skończy. Wolverhampton chce wykorzystać ostatni dzień okna na wzmocnienie również innych pozycji. Blisko przenosin jest Leander Dendoncker z Anderlechtu, a trwają też starania o Sama Clucasa ze Swansea.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Ołeksandr Zinczenko Wolverhampton Wanderers FC Manchester City FC Ukraina Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.