Kucharczyk po blamażu z F91 Dudelange. „Zapisaliśmy się w historii jako prymitywny zespół”

6 miesięcy temu
Kucharczyk po blamażu z F91 Dudelange. „Zapisaliśmy się w historii jako prymitywny zespół”
fot. FotoPyk

Michał Kucharczyk nie krył rozczarowania po wstydliwej porażce Legii Warszawa w trzeciej rundzie eliminacyjnej Ligi Europy z F91 Dudelange (1:2).

Drużyna ze stolicy Polski po odpadnięciu z kwalifikacji do fazy grupowej Ligi Mistrzów obrała za swój główny cel wywalczenie promocji do gry w Lidze Europy. Pierwszym rywalem „Wojskowych” na ich drodze ku realizacji tego marzenia był teoretycznie niezbyt wymagający rywal - F91 Dudelange.

Mistrz Luksemburga postawił Legii na tyle trudne warunki, że zdołał w Warszawie sięgnąć po zwycięstwo i teraz z podniesioną głową będzie mógł przystąpić do rewanżowego starcia z ekipą z Warszawy.

Tuż po zakończeniu meczu rozczarowania fatalnym wynikiem nie krył Michał Kucharczyk, który stwierdził, że razem z całym zespołem osiągnęli totalne dno.

- Zapisaliśmy się w historii Legii jako prymitywny zespół. Nawet grając w 10, nie powinniśmy pozwolić sobie na porażkę. Popełniliśmy jednak mnóstwo błędów w obronie i rywale zasłużenie z nami wygrali - powiedział pomocnik.

- Nie tworzymy drużyny na boisku. Może w szatni wygląda inaczej, ale na boisku każdy gra do własnej bramki i dopóki się nie pozbieramy, to wyniki będą słabe - dodał 27-latek.

- W przerwie rozmawiałem z Malarzem o taktyce, która nie wyglądała za dobrze. Przegrywaliśmy za dużo długich piłek. W tym momencie spadliśmy na totalne dno i jeśli się nie odbijemy, to kibice Legii mogą nas wygwizdać, bo na to zasługujemy - zakończył Kucharczyk.

Rewanżowy mecz z F91 Dudelange odbędzie się już za tydzień. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00.ŹRÓDŁO
TVP Sport
TAGI: Michał Kucharczyk Aleksandar Vuković Legia Warszawa F91 Dudelange Polska Luksemburg Serbia Trenerzy Liga Europy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.