Rabiot zdeterminowany. Odrzucona lukratywna oferta i transfer w 2019 roku?!

7 miesięcy temu
Rabiot zdeterminowany. Odrzucona lukratywna oferta i transfer w 2019 roku?!
fot. FotoPyk

Adrien Rabiot nie zmienił zdania na temat swojej przyszłości.

Według informacji przekazanych przez „L’Équipe”, środkowy pomocnik odrzucił już kolejną propozycję przedłużenia kontraktu zaproponowaną mu przez przedstawicieli PSG.

Klub z Parc des Princes liczył na to, że uda im się przekonać reprezentanta Francji do podpisania nowej dwuletniej umowy na dużo lepszych warunkach finansowych.

Rabiot nie wyraził jednak zainteresowania otrzymaną ofertę i zamierza w najgorszym wypadku opuścić szeregi paryskiego zespołu na zasadzie wolnego transferu po zakończeniu obecnego sezonu. Wówczas wygaśnięciu ulegnie jego obecna umowa z drużyną.

23-letni zawodnik już od pewnego naciska mocno na władze PSG, aby te umożliwiły mu spróbowanie sił w nowym otoczeniu. Do tej pory w mediach najwięcej pisało się o zainteresowaniu jego usługami ze strony Barcelony oraz Juventusu.

Sam piłkarz bardziej skłania się ku przeprowadzce do Hiszpanii, ale niewykluczone, że ostatecznie przeniesie się do Włoch.

Środkowy pomocnik może trafić do jednego z wymienionych wyżej klubów jeszcze w tym okienku transferowym, o ile klub z Parc des Princes zdecyduje się go sprzedać.

Przypominamy, że Rabiot rozpoczynał swoją seniorską przygodę z futbolem w szeregach Paris Saint-Germain i do tej pory rozegrał 208 spotkań dla tego zespołu, w których strzelił 22 bramki oraz zanotował 16 asyst.ŹRÓDŁO
L’Équipe
TAGI: Adrien Rabiot Paris Saint-Germain FC Francja Juventus FC FC Barcelona Włochy Hiszpania
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.