Pogba zostanie w Manchesterze? „Nie sądzę, żebyśmy go ściągnęli”

7 miesięcy temu
Pogba zostanie w Manchesterze? „Nie sądzę, żebyśmy go ściągnęli”
fot. FotoPyk

Paul Pogba najprawdopodobniej nie opuści szeregów Manchesteru United w nadchodzących tygodniach.

Już od dłuższego czas w mediach pojawiają się informacje mówiące o tym, że reprezentant Francji znalazł się w kręgu zainteresowań Barcelony, która tuż przed zamknięciem letniego okienka transferowego w Anglii była gotowa zaoferować za niego 50 milionów funtów oraz włączyć do całej transakcji André Gomesa i Yerry'ego Minę.

Przedstawiciele „Czerwonych Diabłów” odrzucili jednak tę propozycję i ostatecznie obaj wspomniani gracze trafili do Evertonu.

„The Telegraph” przekonywał jednak ostatnio, że nieudane do tej pory rozmowy z ekipą z Old Trafford nie przekreśliły szans Pogby na transfer do „Dumy Katalonii” i drużyna z Camp Nou w dalszym ciągu będzie obserwowała jego sytuację.

Ariedo Braida, jeden z dyrektorów Barcelony odpowiedzialny za prowadzenie negocjacji z zawodnikami, zdradził w rozmowie z „Radia Sportiva”, że przenosiny świeżo upieczonego mistrza świata na Półwysep Iberyjski wydają się jednak mało prawdopodobne.

- Nie sądzę, żebyśmy go ściągnęli na Camp Nou, ale Paul Pogba to świetny piłkarz - przyznał 72-letni działacz.

Z powyższych słów można wywnioskować, że „Duma Katalonii” przynajmniej do kolejnego letniego okienka transferowego nie podejmie już żadnych prób związanych z pozyskaniem francuskiego pomocnika, który rozpoczął swoją drugą przygodę w Manchesterze United w sierpniu 2016 roku.ŹRÓDŁO
Radia Sportiva
TAGI: Paul Pogba Manchester United FC FC Barcelona Francja Anglia Hiszpania
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.