Lyon walczy o rekordowy transfer. Na wszelki wypadek szykuje alternatywę!

7 miesięcy temu
Lyon walczy o rekordowy transfer. Na wszelki wypadek szykuje alternatywę!

Przedstawiciele Olympique'u Lyon są bardzo bliscy zrealizowania największego zakupu w swojej historii. W przypadku niepowodzenia w negocjacjach mają już jednak przygotowany plan B.

Władze „Les Gones” zamierzają wykorzystać ostatnie dwa tygodnie okienka transferowego w swoim kraju na dokonanie na tyle wartościowych wzmocnień, aby móc bez większych przeszkód podjąć walkę o zajęcie jednej z czołowych lokat w krajowych rozgrywkach oraz zajść jak najdalej w europejskich pucharach.

W osiągnięciu tych celów francuskiemu klubowi ma pomóc między innymi Rúben Dias. Wychowanek Benfiki wpadł w oko przedstawicielom Lyonu i teraz zamierzają wydać rekordową sumę na sprowadzenie 21-letniego obrońcy (więcej - TUTAJ).

Media sugerują, że wysłannicy OL osiągnęli już niemal pełne porozumienie z dotychczasowym pracodawcą Portugalczyka, ale ostateczna decyzja o jego sprzedaży ma zapaść dopiero tuż przed końcem sierpnia.

„Les Gones” w obawie o zakończenie prowadzonych rozmów fiaskiem zamierzają przyszykować alternatywne rozwiązanie w osobie Jasona Denayera.

Ośmiokrotny reprezentant Belgii nie ma większych szans na regularną grę w barwach Manchesteru City i rozgląda się za nowym zespołem. W ostatnim czasie zainteresowanie jego usługami przejawiało Torino. Włoski klub postanowił jednak sięgnąć po tańszego Koffiego Djidjię z Nantes.

23-letni piłkarz ma już niewiele czasu na opuszczenie szeregów „The Citizens” i z pewnością nie będzie czekał na ostateczną decyzję Lyonu w sprawie jego ewentualnego pozyskania.ŹRÓDŁO
L’Équipe
TAGI: Jason Denayer Rúben Santos Gato Alves Dias Olympique Lyon Manchester City FC Francja Anglia Belgia Benfica Lizbona Portugalia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.