Sky: To nie koniec sagi. Bardzo ważne porozumienie Lewandowskiego

7 miesięcy temu
Sky: To nie koniec sagi. Bardzo ważne porozumienie Lewandowskiego
fot. FotoPyk

Max Bielefeld ze Sky Sport przekazał ciekawe informacje dotyczące Roberta Lewandowskiego.

Kilka miesięcy temu kapitan reprezentacji Polski zakończył współpracę z Cezarym Kucharskim, wiążąc się z Pinim Zahavim. Cel takiego ruchu był jasny - superagent miał szybko przeprowadzić transfer napastnika. Na początku najwięcej spekulowało się o przenosinach 29-latka do Realu Madryt. Nie brakowało również informacji łączących go z Paris Saint-Germain czy gigantami Premier League.

Ostatecznie Lewandowski został w Bayernie. Jego dotychczasowa umowa z Zahavim była ważna do 30 sierpnia i wydawało się, że przynajmniej w najbliższym czasie wszelkie transferowe spekulacje z nim w roli głównej ucichną. Wszystko wskazuje jednak na to, że tak się nie stanie.

Zgodnie z doniesieniami Bielefelda Lewandowski przedłużył współpracę z Zahavim. Umowa ma obowiązywać do września 2020 roku. Można przypuszczać, że w kolejnych oknach agent będzie więc ponownie dążył do zmiany klubowych barw przez Polaka.

W tym miejscu warto przypomnieć najnowszą wypowiedź na temat potencjalnego transferu Lewandowskiego prezydenta Bayernu, Ulego Hoeneßa. - Zahavi próbował umówić się ze mną i z Karlem-Heinzem Rummenigge na spotkanie. Chyba z pięć razy o to prosił. Ja powiedziałem mu, że oczywiście jest taka możliwość, a jako datę zaproponowałem drugiego września o godzinie 14:30 - przyznał ironicznie działacz.

Kontrakt Lewandowskiego z Bayernem jest ważny do 30 czerwca 2021 roku.ŹRÓDŁO
Max Bielefeld I Twitter
TAGI: Polska Niemcy Pini Zahavi Robert Lewandowski Bayern Monachium
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.