Trener zachwycony Piątkiem. „Aż boję się o nim mówić!”

4 miesiące temu Trener zachwycony Piątkiem. „Aż boję się o nim mówić!”
fot. FotoPyK

Trener Genoi, Davide Ballardini, nie ukrywa, że Krzysztof Piątek wywarł na nim spore wrażenie.

Tego lata polska kolonia w Serie A ponownie się powiększyła, a jednym z graczu, który tam trafił jest Krzysztof Piątek. Były napastnik Cracovii szybko zaczął imponować dużą skutecznością i wywarł na tyle dobre wrażenie, że, mimo konkurencji w składzie, od razu wskoczył do pierwszego składu. Co jeszcze bardziej istotne, swój debiut w lidze włoskiej okrasił bramką otwierającą wynik zwycięskiego spotkania.

Piątek zebrał po meczu z Empoli sporo pochwał, a pozytywną opinią na jego temat podzielił się również jego szkoleniowiec. Davide Ballardini mówi wprost, że snajper wywarł na nim dobre wrażenie, lecz zaznacza, że nie można teraz kłaść na piłkarza zbyt dużej presji.

- Przyznaję, że trochę boję się mówić o Piątku, ponieważ to tylko zaproszenie do nakładania na niego presji. Ale on naprawdę wydaje się być zawodnikiem kompletnym. Odnoszę wrażenie, że on może zostać ważnym graczem. Staram się to jednak mówić szeptem, nie wykrzykiwać o tym z dachów - powiedział szkoleniowiec w rozmowie z dziennikarzem „Sky Sport Italia”.

Mecz w drugiej kolejce był dal „Rossoblu” inauguracją sezonu. Pierwsze spotkanie zostało przełożone ze względu na tragedię w Genui. Zawalenie mostu pochłonęło życie dziesiątek osób, a Ballardini twierdzi, że po czymś takim miastu trudno będzie wrócić do porządku dziennego. Ma jednak nadzieję, że czas wyleczy rany.

- Wciąż o tym myślimy, zwłaszcza gdy się tamtędy przejeżdża każdego dnia, ale musimy iść dalej z myślą, że pewnego dnia sprawy się ułożą.ŹRÓDŁO
Sky Sport Italia
TAGI: Krzysztof Piątek Davide Ballardini Trenerzy Genoa CFC Polska Włochy
Zobacz również
Wielki powrót Robbena?!
5 godzin temu  
0
Sensacyjna przeprowadzka Bielsy?!
20 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.