Transfer Wolfsburga zablokowany! „Nie możemy nic zrobić”

10 miesięcy temu
Transfer Wolfsburga zablokowany! „Nie możemy nic zrobić”

VfL Wolfsburg nie pozyska tuż przed zamknięciem letniego okienka transferowego nowego skrzydłowego.

Ekipa z Volkswagen-Areny podjęła w ostatnich tygodniach próbę sprowadzenia Maxwela Corneta z Olympique'u Lyon.

Według informacji przekazanych przed kilkunastoma dniami przez dziennikarzy „L’Équipe”, właściciele niemieckiego zespołu przedstawili francuskiej drużynie dwie oferty za reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej.

Pierwsza opiewająca na dziesięć milionów euro została odrzucona. Z kolei nowsza wynosząca już dwadzieścia milionów euro i gwarantująca 30% zysku od kolejnej sprzedaży dotychczasowemu pracodawcy 21-letniego zawodnika długo pozostawała bez odpowiedzi.

Ostatecznie i ją „Les Gones” postanowili odrzucić. Ich decyzja o zatrzymaniu ofensywnego piłkarza jest naturalnie podyktowana poważną kontuzją odniesioną przez Amine'a Gouiriego oraz sprzedażą Mariano Díaza (więcej - TUTAJ).

Dyrektor sportowy „Wilków” na łamach niemieckich mediów przyznał, że fiasko rozmów z Lyonem oznacza, że w ostatnich godzinach letniego okienka transferowego już nikt nie zasili szeregów Wolfsburga.

- Temat jest już zamknięty i nie możemy nic zrobić. Prowadziliśmy równolegle rozmowy z innymi zawodnikami, ale ostatecznie postawiliśmy na Corneta. Teraz wiemy, że nie dokonamy już więcej transferów w tym okienku - powiedział Jörg Schmadtke.

Brak sprowadzenia nowego skrzydłowego może okazać się ostatnią szansą dla Jakuba Błaszczykowskiego, który był typowany do opuszczenia niemieckiej drużyny w przypadku pozyskania Iworyjczyka.| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.