Hitowy transfer Fàbregasa?!

4 miesiące temu Hitowy transfer Fàbregasa?!
fot. FotoPyk

Cesca Fàbregasa czeka intensywne okno transferowe.

Fabregas może trafić do Milanu.

Dzięki przejęciu klubu przez Elliott Management „Rossoneri” mogą sobie pozwolić na odważniejsze działania na rynku transferowym. Po zatrudnieniu Leonardo w roli dyrektora sportowego mediolańczycy pozwolili sobie na ofensywę transferową, a jej ciąg dalszy planowany jest na styczeń. W połowie sezonu priorytetem ma być pozyskanie klasowego środkowego pomocnika.

Szczególną uwagę ekipy z San Siro zwrócił Cesc Fàbregas. Hiszpan nie od dziś znajduje się na celowniku Milanu, lecz „Corriere dello Sport” przekonuje, że tym razem transfer jest o wiele bardziej prawdopodobny. Wszystko za sprawą jego kontraktu, który wygasa wraz z końcem czerwca przyszłego roku.

Dla Chelsea oddanie gracza zimą będzie ostatnią szansą, by nie stracić go zupełnie za darmo, zakładając że piłkarz nie przedłuży umowy. Jak na razie pomocnik ma problemy z przekonaniem do siebie Maurizio Sarriego, dlatego sprzedaż w styczniu jest bardzo kusząca również dla Chelsea.

Milan nie zamierza próżnować w najbliższych miesiącach i już teraz przygotowuje propozycję za Fàbregasa. Najprawdopodobniej nie będzie ona zbyt wysoka, ponieważ oprócz wygasającego kontraktu gracza, „Diavolo” nie mogą sobie pozwolić na przesadne wydatki. Nowe wpływy od amerykańskiego właściciela dają spore możliwości, ale sytuację utrudnia kwestia Finansowego Fair Play.

Dla 31-latka przenosiny do Włoch byłyby zupełnie nowym doświadczeniem. Do tej pory występował on jedynie w Anglii, w barwach Arsenalu i Chelsea, oraz w Hiszpanii, gdzie bronił barw Barcelony.ŹRÓDŁO
Corriere dello Sport
TAGI: Francesc Fàbregas Soler AC Milan Chelsea FC Hiszpania Anglia Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.