Mistrz świata zaoferowany Barcelonie

5 miesięcy temu
Mistrz świata zaoferowany Barcelonie

Jak donosi „Mundo Deportivo” działaczom Barcelony został zaoferowany jeden ze świeżo upieczonych mistrzów świata.

Agenci bardzo często kontaktują się z czołowymi europejskimi klubami, proponując im swoich zawodników. Spora część takich ofert nie jest zbyt atrakcyjna. Katalońscy dziennikarze podkreślają jednak, że ostatnio z „Dumą Katalonii” kontaktowało się otoczenie gracza, którego pozyskanie rozważa kilka innych zespołów, a mianowicie Benjamina Pavarda.

Zawodnik Stuttgartu od mniej więcej roku jest podstawowym prawym obrońcą reprezentacji Francji. Kilka tygodni temu sięgnął z nią po tytuł mistrza świata, co oczywiście dodatkowo wpłynęło na zainteresowanie jego osobą ze strony topowych europejskich klubów.

W pewnym momencie wydawało się, że w zasadzie przesądzony jest transfer 22-latka po zakończeniu tego sezonu do Bayernu. Ostatnio jednak Francuz zaprzeczył, jakoby z wyprzedzeniem osiągnął porozumienie z monachijczykami.

- Absolutnie niczego nie podpisałem z Bayernem. To dziennikarze tylko o tym mówią i piszą. Jestem obecnie w Stuttgarcie i czuję się tutaj dobrze. W planie na moją karierę było zostanie jeszcze jeden sezon w Niemczech - powiedział obrońca, który w Stuttgarcie występuje na stoperze. Spora część dziennikarzy wywnioskowała, że to zapowiedź opuszczenia przez niego Bundesligi.

Za Pavarda trzeba zapłacić około 35 milionów euro. W tym momencie Barcelona studzi nastroje i nie pracuje nad jego pozyskaniem, ale niewykluczone, że wkrótce się to zmieni.ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo
TAGI: Francja Hiszpania Niemcy Benjamin Pavard FC Barcelona VfB Stuttgart
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.