Bayern jest gotowy na dokonanie wielkiego transferu?! „Mamy na to odpowiednie środki finansowe”

5 miesięcy temu
Bayern jest gotowy na dokonanie wielkiego transferu?! „Mamy na to odpowiednie środki finansowe”

Prezes Bayernu, Karl-Heinz Rummenigge, zdradził na łamach krajowych mediów, że klub z Monachium jest przygotowany na wydawanie dużej sumy na pozyskanie wartościowego zawodnika.

Ekipa z Allianz Areny prowadzi politykę transferową polegająca na niewydawaniu ogromnych sum na sprowadzanie nowych piłkarzy. W ostatnich latach sytuacja na rynku zmieniła się jednak diametralnie i jeżeli „Bawarczycy” chcą liczyć się na poważnie w grze o zdobycie Ligi Mistrzów, to muszą zmienić swoje podejście do wspomnianego tematu.

Wiele na to wskazuje, że już przed startem kolejnego sezonu drużyna z Monachium podejmie próbę pobicia swojego dotychczasowego rekordu transferowego, który wynosi tylko lub aż 41,5 milionów euro. Za taką sumę aktualny mistrz Niemiec sprowadził Corentina Tolisso z Olympique'u Lyon nieco ponad rok temu.

- Kupowanie tylko po to, aby dać uciechę publice nie wchodzi w grę. Musimy kierować się inną filozofią niż niektórzy nasi europejscy konkurenci. Mamy świetną drużynę, która ma nasze pełne zaufanie - przyznała prezes Bayernu.

- Zarobiliśmy sporo pieniędzy na odejściu Douglasa Costy, Rudy'ego i Bernata. Dzięki temu mamy odpowiednie środkowi finansowe na pozyskanie nowych zawodników. Jeśli będziemy widzieć potrzebę przeprowadzenia wielkiego transferu, to go zrealizujemy. Na razie spokojnie patrzymy w przyszłość - dodał Karl-Heinz Rummenigge.ŹRÓDŁO
Kicker
TAGI: Karl-Heinz Rummenigge Bayern Monachium Niemcy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.