Carlitos o zamieszaniu z pizzą i piwem

5 miesięcy temu
Carlitos o zamieszaniu z pizzą i piwem
fot. FotoPyk

Napastnik Legii Warszawa, Carlitos, wypowiedział się na łamach „Super Expressu” na temat niedawnego zamieszania wywołanego przez zdjęcia przedstawiające jego posiłek.

Do sieci na początku sierpnia wrzucił je Krzysztof Stanowski z Weszło. Najlepszy strzelec poprzedniego sezonu Ekstraklasy jadł na nich pizzę, a obok niego stało piwo. Zdjęcia zostały bardzo różnie przyjęte przez kibiców. Część z nich oczywiście zaczęła mocno krytykować 28-letniego hiszpańskiego napastnika. Inni - bronili go, sugerując, że piłkarz też może sobie czasami pozwolić na takie menu.

Co na to sam Carlitos?

- Wiem do czego zmierzasz, może to dobra okazja, żeby sprawę wyjaśnić. Chodzi o zdjęcie, które zrobiono mi jakiś czas temu w Warszawie. No cóż, zapewniam, że tamtej nocy spałem doskonale. Ktoś mi wspomniał o tym zdjęciu, a myślenie o tej sytuacji zajęło mi niecałą minutę. Pochodzę z kraju, gdzie pije się piwo. Ale zwykle jedno, nie od razu dziesięć. I ja też, jeśli napiję się piwa, a robię to bardzo rzadko, to piję jedno, a nie dziesięć. Wiem na co mogę sobie pozwolić i nie przekraczam granicy.

- Pizza czy makarony? Na serio ktoś myśli, że jeden kawałek może piłkarzowi zaszkodzić? Bądźmy poważni, wiem jak powinni odżywiać się piłkarze. Piłkarze to też ludzie, nie jesteśmy z innej planety. Też się śmiejemy, płaczemy, cieszymy, wkurzamy, mamy swoje życie prywatne, swoje problemy. Ba, nawet chodzimy do toalety! - przyznał Carlitos, potwierdzając również, że Legia nie była jedynym klubem zainteresowanym jego pozyskaniem i latem miał na stole kilka ofert:

- Lech składał kilka razy propozycję. Podobnie jak wiele innych zespołów, z różnych krajów. Choćby z Hiszpanii (cały wywiad TUTAJ).

Póki co Carlitos rozegrał 13 spotkań w koszulce Legii. Zdobył w nich cztery bramki i zaliczył trzy asysty. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie koronę króla strzelców dały mu 24 ligowe trafienia w barwach Wisły Kraków.ŹRÓDŁO
Super Express
TAGI: Polska Hiszpania Legia Warszawa Carlos Daniel López Huesca
Zobacz również
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.