Raiola działa na dwa fronty. Pogba zaoferowany!

5 miesięcy temu
Raiola działa na dwa fronty. Pogba zaoferowany!
fot. Paul Pogba [Instagram]

Agent Paula Pogby, Mino Raiola, nie ustaje w poszukiwaniach nowego klubu dla swojego klienta.

Nieco ponad dwa lata po rekordowym wówczas transferze, coraz więcej łączy Francuza z opuszczeniem Old Trafford. Piłkarz nie najlepiej czuje się po powrocie do Manchesteru United, a szczególnie złe stosunki łączą go z obecnym menedżerem - José Mourinho. W ostatnich dniach Pogba udzielił też kilku tajemniczych wypowiedzi, które tylko podgrzały atmosferę.

Włoskie i brytyjskie media zgodnie donoszą, iż Mino Raiola robi co w jego mocy, by wytworzyć grunt pod ewentualny transfer. Najnowsze doniesienia „Manchester Evening News” sugerowały, że superagent obiecał zawodnikowi, iż po trzech latach w United doprowadzi do jego przeprowadzki do Hiszpanii z naciskiem na Barcelonę lub Real. Inaczej sprawę przekazuję jednak „RAI Sport”.

Dziennikarze stacji telewizyjnej przekonują, że choć faktycznie Hiszpanie wykazują spore zainteresowanie, LaLiga nie jest z pewnością jedynym kierunkiem branym pod uwagę. Inną możliwością pozostaje Juventus.

Raiola w ostatnich tygodniach ma być w stałym kontakcie z kierownictwem „Bianconerich”. Zaoferował on mistrzom Italii pozyskanie Pogby i kilkukrotnie rozmawiał z dyrektorami, by mieć pewność, że ci zdają sobie sprawę z dostępności gwiazdy i będą chcieli o nią zawalczyć. „Juve” bardzo chętnie sięgnie po gracza, który właśnie w Turynie wypłynął na głębokie wody, ale do rozwiązania pozostaje jedna kwestia.

Zwolennicy transferu Francuza muszą kibicować Mourinho, by ten nie stracił posady. To właśnie od przyszłości menedżera zależą dalsze losy piłkarza, który nie jest skory na dalszą współpracę z nim. Jeśli jednak Portugalczyk zostałby zwolniony, wtedy Pogba mógłby drugi raz przemyśleć kwestię odejścia, zwłaszcza że głównym kandydatem do przejęcia sterów w klubie byłby wtedy Zinedine Zidane.ŹRÓDŁO
RAI Sport
TAGI: Paul Pogba Juventus FC Manchester United FC FC Barcelona Hiszpania Francja Włochy Anglia Mino Raiola
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.