Skandal w Brazylii. Sędzia brutalnie pobity przez zawodnika! [WIDEO]

6 miesięcy temu
Skandal w Brazylii. Sędzia brutalnie pobity przez zawodnika! [WIDEO]

Do bardzo nieprzyjemnego zdarzenia doszło w trakcie finału krajowego pucharu w futsalu pomiędzy Fluminense da Bahia a Atlético Brasiliense.

Tuż po zdobyciu gola przez jednego z zawodników Fluminense da Bahia do sędziego głównego, Marcosa Nogueiry, podbiegł z pretensjami Alcione Marcelino. Nie zgadzał się on z wcześniejszą decyzją arbitra, która poprzedziła akcję bramkową rywala.

Zawodnik uważał, że rywal odebrał mu futbolówkę nieprzepisowo i ten powinien odgwizdać faul. Sędzia miał jednak inne zdanie na ten temat i po krótkiej wymianie zdań z piłkarzem został przez niego zaatakowany „z byka” oraz kopnięty w głowę.

Alcione Marcelino za dopuszczenie się napaści na arbitra trafił do policyjnego aresztu i niewykluczone, że wkrótce spędzi znacznie więcej czasu za kratkami, ponieważ Marcos Nogueira po otrzymaniu dwóch ciosów doznał pęknięcia czaszki i jego adwokat wniósł sprawę do sądu.

- Alcione podbiegł do mojego klienta, który stał nieruchomo. Marcos nie spodziewał się, że coś takiego się wydarzy, dlatego nie zareagował na zbliżającego się zawodnika. Był zaskoczony agresywną postawą gracza i zanim zorientował się w sytuacji został uderzony w głowę i kopnięty w twarz - powiedział Fabio Santos.

- Marcos doznał poważnych obrażeń. Prześwietlenie wykazało u niego pęknięcie czaszki. Został hospitalizowany w celu uniknięcia komplikacji. Mimo wszystko istnieje realne ryzyko, że jego uraz może się pogorszyć i zagrozić jego życiu. W takiej sytuacji możemy mówić o poważnym uszkodzeniu ciała. Mój klient odczuwa wielki ból. Teraz czekamy na zakończenie dochodzenia i następnie podejmiemy kolejne kroki. Mam nadzieję, że stan zdrowia Marcosa do tego czasu się nie pogorszy - dodał adwokat sędziego.ŹRÓDŁO
The Sun
TAGI: Brazylia Sędziowie Wideo Fluminense da Bahia Atlético Brasiliense
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0423 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.