Mourinho o przyszłości Pogby. „Tylko jedno jest pewne”

3 miesiące temu Mourinho o przyszłości Pogby. „Tylko jedno jest pewne”
fot. Manchester United FC

Menedżer José Mourinho odniósł się do spekulacji na temat Paula Pogby.

Media nieustannie spekulują na temat przyszłości Francuza, który według nich nie czuje się najlepiej po swoim powrocie na Old Trafford w 2016 roku. Poważne zainteresowanie graczem wykazują Juventus oraz Barcelona, a agent piłkarza, Mino Raiola, miał już rozpocząć działania, które wytworzą odpowiedni grunt pod dalsze rozmowy.

Dziennikarze postanowili zapytać o przyszłość zawodnika samego Mourinho.

- Przyszłość Pogby? Na ten moment to kompletna niewiadoma - stwierdził Portugalczyk.

- Jedyna rzecz, która jest teraz dla mnie pewna to to, że on nigdy, w ciągu tych wszystkich dni naszej współpracy, nie powiedział mi, że chce odejść. Pogba wrócił po Mistrzostwach Świata na tydzień przed startem ligi, pracujemy więc już niecałe dwa miesiące i nigdy nie mówił nic o chęci odejścia. Ja mogę komentować jedynie to, co jest namacalne, nie to, co czytam, nie to, co słyszę.

- Nie mam bezpośrednich relacji z osobami, które piszą lub mówią o transferze. Mam je za to z piłkarzami, ale on nigdy nie mówił o przeprowadzce. Jeśli nie powie mi, że chce odejść, to dlatego, że chce zostać. Tak przynajmniej ja to interpretuję.

Mourinho skomentował też rzekoma starania Raioli o doprowadzenie do transferu.

- Działania Raioli? Nie wiem czy to prawda. Może też potrzebuję agenta, który mówiłby wam [dziennikarzom], co mam na myśli. Na przykład - w tym tygodniu widziałem kilka wypowiedzi Garetha Southgate'a, ale później obejrzałem nagranie z wywiadu i nie powiedział nic, co następnie opisywano. Jeśli więc zobaczę na ekranie pana Raiolę, który mówi, że zawodnik chce odejść i że pracuje nad transferem, wtedy uwierzę.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Paul Pogba José Mourinho Trenerzy Manchester United FC Portugalia Francja Anglia
Zobacz również
Wielki powrót Robbena?!
5 godzin temu  
0
Sensacyjna przeprowadzka Bielsy?!
20 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.