United i Juventus szykują wielką wymianę. Nawet w styczniu!

3 miesiące temu United i Juventus szykują wielką wymianę. Nawet w styczniu!

Według najnowszych doniesień, Manchester United i Juventus przygotowują się do wielkiej operacji.

Nie od dziś wiadomo, że mistrzowie Włoch uważnie obserwują sytuację Paula Pogby. Francuz był już kilkukrotnie pytany o swoją przyszłość, ale nie był skory, żeby potwierdzić, iż zostanie na Old Trafford. Media coraz częściej spekulują na temat jego transferu i choć United robi wszystko, by go zatrzymać, „Juve” chce skorzystać z okazji i sprowadzić go z powrotem.

„Stara Dama” wierzy, że pomocnik chętnie wróci do Turynu, a w sprawie transakcji miał się kontaktować już agent gracza, Mino Raiola. Przekonanie „Czerwonych Diabłów” do sprzedaży gwiazdy nie będzie jednak łatwe. Z informacji podawanych przez „Daily Mirror” wynika jednak, że Juventus ma pomysł jak temu zaradzić.

Brytyjscy dziennikarze przekonują, że ekipa z Allianz Stadium jest gotowa do poświęceń. W celu pozyskania pomocnika ma być skłonna nawet do oddania w zamian Paulo Dybalę. Warto przy tym zaznaczyć, iż zaledwie wczoraj „Tuttosport” informował, że United jest jednym z klubów zainteresowanych Argentyńczykiem.

Juventus wydał spore pieniądze na pozyskanie Cristiano Ronaldo i kilku innych graczy, zatem zakup Pogby może być trudny, zwłaszcza że do transakcji mogłoby dojść już w styczniu. Właśnie dlatego zaoferowany ma zostać Dybala, a całość transakcji miałaby zostać wyceniona na kwotę 150 milionów funtów. Brytyjscy żurnaliści są przekonani, że samemu napastnikowi przeprowadzka by nie przeszkadzała, ponieważ ostatnio stracił on miejsce w składzie turyńczyków.

Dybala zmagał się ostatnio z problemami osobistymi, które niekorzystnie wpłynęły na jego formę. Trener Massimiliano Allegri przyznał w wywiadzie, że jest zadowolony z dotychczasowych występów gracza, lecz ten musi się jeszcze poprawić pod względem fizycznym i mentalnym. Sam zawodnik przyznał, że bierze winę za całą sytuację na siebie i zamierza walczyć o miejsce w składzie w kolejnych spotkaniach.ŹRÓDŁO
Daily Mirror
TAGI: Paul Pogba Paulo Bruno Dybala Manchester United FC Juventus FC Argentyna Francja Włochy Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.