Nowy program Wiśniowskiego. Poprowadzi go z reprezentantem Polski!

3 miesiące temu Nowy program Wiśniowskiego. Poprowadzi go z reprezentantem Polski!
fot. FotoPyk

Łukasz Wiśniowski i Wojciech Szczęsny poprowadzą wspólnie program „Prosto w Szczenę”.

Dziennikarz Łukasz Wiśniowski dał się poznać szerszej publiczności dzięki swojej współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Jego materiały na kanale Łączy Nas Piłka, w szczególności zakulisowe nagrania z obozów reprezentacji, cieszyły się sporą popularnością, ale tego lata strony zdecydowały się na rozstanie. Żurnalista nie może jednak narzekać na nudę.

Kilka tygodni temu telewizja „Eleven Sports” poinformowała, że Wiśniowski wejdzie w skład obsady komentatorskiej stacji i będzie relacjonował spotkania LaLiga oraz Serie A, a także występował w studiu (pracę ma zacząć od 22 września). Na tym jednak dziennikarz nie poprzestaje.

„Onet” zaprezentował swoją jesienną ramówkę, w której możemy znaleźć kilka dotychczasowych programów, ale też parę nowości. Jedną z nich jest program „Prosto w Szczenę”, w którym w rolę prowadzących mają się wcielić właśnie Wiśniowski oraz bramkarz Juventusu - Wojciech Szczęsny. Z opisu możemy się dowiedzieć, iż program będzie oczywiście o tematyce piłkarskiej, ale jednym z jego głównych założeń ma być humorystyczne podejście do poruszanych tematów.

„Kolejną nowością w naszej ofercie jest nadawany we wtorek o godz. 18.00 program "Prosto w Szczenę". Autorskie dzieło duetu piłkarsko-dziennikarskiego Wojciech Szczęsny – Łukasz Wiśniowski, w którym współprowadzący w dowcipny sposób komentują bieżące wydarzenia ze świata piłki, a także opowiadają historie z piłkarskich szatni, zdradzają ciekawostki z życia gwiazd reprezentacji Polski czy z największych klubów świata” - czytamy w komunikacie.
ŹRÓDŁO
Onet
TAGI: Łukasz Wiśniowski Wojciech Szczęsny Juventus FC Onet Włochy Polska
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.