„Jeśli Janczyk się nie zmieni, może nie dożyć 35. urodzin”

3 miesiące temu „Jeśli Janczyk się nie zmieni, może nie dożyć 35. urodzin”
fot. Piotr Kucza - FotoPYK

Krzysztof Stanowski skomentował szanse na debiut Dawida Janczyka w KTS Weszło.

W ostatnich dniach ponownie zrobiło się głośno na temat Dawida Janczyka. Były piłkarz Legii Warszawa opuszczał stołeczny klub z łatką jednego z największych talentów polskiej piłki, a moskiewskie CSKA miało być dla niego przepustką do wielkiej kariery. Problemy z alkoholem sprawiły jednak, że piłkarz nie mógł znaleźć dla siebie odpowiedniego miejsca.

Szansę otrzymał od KTS Weszło, które sprowadziło go na występy w B-Klasie. Dla 30-latka miała być to szansa na powrót do gry, okazuje się jednak, że debiut napastnika wcale nie jest taki pewny.

Stanowski odpowiadał na pytania fanów facebookowej grupie „Drużyna Totolotka”. Jeden z uczestników czatu zapytał, kiedy można spodziewać się debiutu Janczyka w nowych barwach.

- Nie wiem, czy w ogóle możemy się spodziewać - odparł dziennikarz.

- Dawid ma mnóstwo dobrych chęci, ale tak do godziny 14. Potem przegrywa z alkoholem i nie stawia się na treningach. Do tej pory chciał być na pięciu i nie był na żadnym. Próba przywiezienia go na zajęcia - bo umówiliśmy się na Wilanowie - zakończyła się tym, że przez 15 minut błagał o pieniądze na wódkę i mówił, że jeśli mu nie dam, to będzie musiał ukraść.

- Piszę o tym szczerze, bo od razu zapowiedziałem mu szczerze, że zrobimy wszystko, aby mu pomóc, ale też będziemy szczerzy, gdy on nawali. Tuszowanie i udawanie nic nie da. Moim zdaniem jeśli nie pójdzie na długą terapię zamkniętą to - przepraszam, ale muszę - może nie dożyć 35. urodzin.ŹRÓDŁO
Drużyna Totolotka/Facebook
TAGI: Dawid Janczyk Krzysztof Stanowski KTS Weszło Polska
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.